Nowy Kaufland w Białymstoku. Klienci mogą liczyć na promocje i niespodzianki

2022.02.23 17:38
W czwartek (24.02) otwiera się nie tylko Netto w Czarnej Białostockiej, ale tez Kaufnald w Białymstoku. To drugi sklep tej sieci w naszym mieście.
Nowy Kaufland w Białymstoku. Klienci mogą liczyć na promocje i niespodzianki
Fot: Kaufland/Facebook

3 nowe sklepy, w tym jeden w Białymstoku

W czwartek Kaufland otwiera 3 nowe sklepy – w Starachowicach, Koszalinie i w Białymstoku. W naszym mieście obiekt będzie działał przy ul. Wierzbowej 2 i będzie to nowy koncept typu mixed-use, czyli obiekt łączący w sobie różne funkcje użytkowe. Sklep umiejscowiony jest na parterze budynku mieszkalnego. Obok Kauflandu klienci znajdą też inne punkty handlowo-usługowe. Dla zmotoryzowanych przygotowano 100 miejsc parkingowych.

- Klienci nowej placówki w Białymstoku będą mogli korzystać z szerokiego asortymentu Kaufland, który obejmuje kilkanaście tysięcy produktów, w tym min. artykuły świeże – owoce i warzywa, mięso, wędliny, sery oraz produkty mleczne, które w dużej części pochodzą od lokalnych producentów. Atrakcyjną i starannie dobraną ofertę klienci znajdą również przy ladzie obsługowej, gdzie dodatkowo będą mogli liczyć na fachową poradę ze strony personelu. Prócz tego specjalnie z myślą o konsumentach poszukujących produktów wegańskich i wegetariańskich, a także artykułów spożywczych bez glutenu czy z niską zawartością cukru sieć przygotowała specjalnie oznaczoną Strefę Świadomego Odżywiania – zachęcają przedstawiciele sieci Kaufland.

Wśród asortymentu nie zabraknie też marek własnych, jak produkty delikatesowe K-Favourites, żywności roślinnej marki K-take it veggie, produktów ekologicznych K-Bio czy produktów dla kuchni polskiej K-Stąd Takie Dobre!.

Promocje i atrakcje w związku z otwarciem

Z okazji otwarcia sklepu przygotowano klientom wiele atrakcji. Wszyscy odwiedzający nowy Kaufland od 24 do 26 lutego, którzy zrobią zakupy za minimum 100 zł, będą mogli wziąć udział w Kole Szczęścia i wygrać wartościowe nagrody.

Pierwszego dnia otwarcia klienci mogą liczyć także na poczęstunek i upominki w postaci balonów, róż czy żetonów do wózka. Z okazji tłustego czwartku pierwszych 1000 klientów sklepu otrzyma pączka w prezencie. W dniach 24 lutego – 2 marca kupujący mogą także liczyć na specjalną ofertę promocyjną. Niespodzianki czekają również na uczestników programu lojalnościowego PAYBACK. Każdy kto do 2 marca zrobi zakupy za minimum 100 zł dostanie 1000 punktów PAYBACK, co stanowi równowartość 10 złotych do wydania na zakupy.

Dużo udogodnień dla klientów

W nowym sklepie znajduje się wiele udogodnień dla klientów. Przy wejściu kupujący mogą skorzystać m.in. z szafek depozytowych. Z kolei w przygotowanym punkcie informacyjnym można uzyskać wiele porad dotyczących sklepu. Nie zabraknie też nowoczesnych kas samoobsługowych, oraz paneli, które umożliwiają nie tylko sprawdzenie ceny danego produktu, ale i jego składu. W sklepie umieszczone są także ekrany, na których wyświetlane są aktualne promocje. Oprócz tego zadbano o toalety dla klientów, także niepełnosprawnych oraz matek z dziećmi. W Kauflandzie można także oddawać kaucjowanane butelki do automatu i dostać bon do wykorzystania w sklepie.

Nowy sklep Kaufland jest drugim obiektem tej sieci w naszym mieście. Pierwszy znajduje się przy ul. przy ul. Bohaterów Monte Cassino 12, obok nowego dworca PKS.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1204 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39