Nowy rok szkolny na białostockich pływalniach. To warto wiedzieć

2018.08.28 15:45
Już za kilka dni ruszy nowy sezon na białostockich pływalniach. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 3 obiekty BOSiR-u.
Nowy rok szkolny na białostockich pływalniach. To warto wiedzieć
Fot: BOSiR

Okres letnio-wakacyjny powoli dobiega końca. Wodne kąpiele pod gołym niebem - z racji coraz niższych temperatur - zarezerowane są już tylko dla najbardziej zahartowanych osób, dlatego większość fanów tego typu szaleństw przeniesie się niebawem na pływalnie. A tam nowy sezon rusza już za kilka dni.

Od 1 września wszystkie basenowe obiekty BOSiR-u będą pracowały pełną parą. Wszelkie zabiegi remontowe przeprowadzone zostały latem, by teraz - gdy zainteresowanie pływaniem w zakrytych pomieszczeniach będzie większe - nic nie stało na przeszkodzie do korzystania z dobrodziejstw basenów przez 7 dni w tygodniu.

Wrzesień to miesiąc, w którym białostoczanie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach nauki i doskonalenia pływania. Pływalnia Kameralna (ul. Mazowiecka) zapisy na tego rodzaju lekcje będzie prowadzić już od środy (29.08). Wcześniej, bo we wtorek (28.08), rozpoczęła się rejestracja na zajęcia organizowane na Pływalni Rodzinnej (ul. Stroma). Podobne zapisy trwają na Pływalni Sportowej (ul. Włókiennicza). Tam wolnych jest już jednak tylko kilka miejsc.

Wspomniane obiekty oferują także wiele innych atrakcji. Należą do nich m.in. zajęcia aerobiku, rehabilitacje korygujące wady postawy czy też zwykłe pływania rekreacyjne. Basen mieszczący się przy ul. Stromej posiada ponadto strefę SPA, a arena przy ul. Włókienniczej Strefę Relaksu.

Jak zaznaczają władze BOSiR-u, najwięcej wolnych miejsc na pływalniach jest w dni powszednie, zwłaszcza do godz. 16.00.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1168 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39