Nowy salon w Alfa Centrum. Będą upominki i rabaty

2021.05.13 15:16
W Alfa Centrum pojawił się nowy salon optyczny. Kolejną swoją filię otworzyła podlaska rodzinna firma EliteOptyk Malinowcy. Klienci znajdą tam wiele światowych marek, modne fasony oraz soczewki okularowe.
Nowy salon w Alfa Centrum. Będą upominki i rabaty
Fot: EliteOptyk Malinowscy
Nowy salon w Alfa Centrum

Nowy sklep w Alfie

W czwartek (13.05) w Alfa Centrum został otworzony nowy salon optyczny rodzinnej firmy EliteOptyk Malinowscy. Jak podkreślają właściciele, wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, ponieważ Alfa to modowe serce Białegostoku.

- To jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Białymstoku i województwie, z ofertą światowych marek, a tym samym idealne miejsce na nasz nowy salon - uważa Krzysztof Malinowski.

W salonie EliteOptyk Malinowscy poza wykonaniem badań na nowoczesnym sprzęcie, można także zakupić okulary znanych projektantów m.in.: Valentino, Bvlgari, Giorgio Armani, Versace, Prada, Michael Kors, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Miu Miu, Burberry, Ray-Ban czy Vogue. Do wybranych modeli można dobrać soczewki okularowe po badaniu przeprowadzonym przez optometrystów.

- W salonie oferujemy marki największych kreatorów mody, a dodatkowo gwarantujemy klientom fachowe doradztwo i najwyższy poziom usług. Zapewnimy profesjonalne badanie wzroku i pomoc w doborze okularów, tak żeby nie tylko poprawiły komfort widzenia użytkownika, ale też stały się jego ozdobą i radością - dodaje.

Salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii, obok strefy gastronomicznej. Jego pierwsi klienci otrzymają od firmy EliteOptyk Malinowscy upominki oraz atrakcyjne rabaty na okulary.

Rodzinna firma

EliteOptyk Malinowscy to podlaska rodzinna firma, której korzenie sięgają roku 1969. Wówczas pracę w zawodzie optyka rozpoczął nestor rodu Józef Malinowski, a w 1990 r. otworzył w Bielsku Podlaskim pierwszy z salonów optycznych.

Obecnie firma prowadzona jest przez synów założyciela – Andrzeja i Krzysztofa. Idąc w ślady ojca, uzyskali wykształcenie pozwalające kontynuować rodzinną tradycję. Obaj zostali optometrystami i optykami, których zdolności potwierdzają tytuły zarówno polskich, jak i zagranicznych uczelni.

Pod marką EliteOptyk Malinowscy działają obecnie cztery salony. Pierwszy znajduje się przy ul. Mickiewicza 58/12 w Bielsku Podlaskim, dwa kolejne w Białymstoku: przy ul. Sienkiewicza 22 oraz w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16. Czwarty, to nowo otwarty salon w galerii Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej 15.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1581 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39