Nowy salon zostanie otwarty w Alfa Centrum

2016.02.04 12:01
W najbliższy piątek (5.02) marka New Balance otworzy swój pierwszy salon odzieżowy w Białymstoku.
Nowy salon zostanie otwarty w Alfa Centrum
Fot: Anna Dycha
Salon New Balance otwiera się w Alfa Centrum

Salon New Balance w Alfa Centrum zaprojektowany został zgodnie z najnowszą stylistyką salonów marki i podzielono go na dwie charakterystyczne części: classic - z rozbudowanym miejscem na obuwie i odzież streetową, oraz vip space - miejsce, w którym znajdziemy ikony marki, modele szyte ręcznie z najwyższej jakości materiałów z limitowanych edycji, wyłącznie dla koneserów, a także produkty biegowe z wysoce zaawansowanymi technologiami.

- Nasz salon w Alfa Centrum będzie pierwszym w województwie podlaskim. Wprawdzie produkty marki dostępne są również w sklepach partnerów handlowych, jednakże nie są oni w stanie zaproponować klientom całego asortymentu, jaki ma do zaoferowania marka New Balance - mówi Dawid Zyskowski, dyrektor punktów sprzedaży detalicznej. - Dzięki własnemu punktowi będziemy mogli zaspokoić dużo większe potrzeby mieszkańców regionu i miasta.

Marka New Balance jest najstarszą marką sportową na świecie - jej narodziny sięgają 1906 roku. Nadrzędnym wyzwaniem firmy od samego początku było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. Cechą charakterystyczną obuwia New Balance, wyróżniającą je spośród produktów oferowanych przez inne marki, jest różnorodność jego profili oraz szerokości. New Balance oferuje swoim klientom nie tylko obuwie, ale również szeroki wybór tekstyliów i akcesoriów sportowych, jak również lifestylowych.

Z okazji debiutu na białostockim rynku New Balance przygotowało specjalną promocję skierowaną do nowych klientów. Przez cały miesiąc klienci mogą liczyć na rabat, który wyniesie 20% na jednorazowe zakupy. Zniżką objęty jest asortyment nieprzeceniony.

Salon New Balance otwarty zostanie na 2. piętrze galerii i zajmie powierzchnię blisko 95 mkw.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1326 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39