Nowy sklep w Alfa Centrum. W związku z otwarciem na klientów czeka niespodzianka

2022.08.01 14:04
Klienci Alfa Centrum mają powody do radości. Otworzył się tam kolejny sklep, a w związku z tym – na kupujących czekają niespodzianki.
Nowy sklep w Alfa Centrum. W związku z otwarciem na klientów czeka niespodzianka
Fot: Alfa Centrum

W Alfa Centrum już działa sklep amerykańskiej marki GUESS. Salon ma ponad 229 m2. Kupujący mogą w nim znaleźć wysokiej jakości odzież z kolekcji Guess Jeans oraz Activewear, jak również obuwie i akcesoria. Wystrój sklepu został ściśle przemyślany, przeplata ze sobą styl nowoczesny i glamour, dbając także o to, by całość była miła, przyjazna i sprzyjała zakupom.

W związku z otwarciem na klientów czeka niespodzianka. Oprócz promocji, przy zakupach za minimum 850 zł kupujący może otrzymać za darmo wyjątkową mini torebkę.

- Sklep marki GUESS to świetne uzupełnienie oferty modowej w Alfa Centrum. Możemy pochwalić się naprawdę wyjątkowo szeroką gamą doskonale uzupełniających się salonów odzieżowych, dzięki którym każdy, kto odwiedza naszą galerię znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom i stylowi. Cieszę się, że tak znana i ceniona na całym świecie marka zdecydowała się otworzyć swój kolejny sklep właśnie w naszej galerii - mówi Justyna Góralczyk, dyrektor Alfa Centrum.

Firma GUESS została założona w 1981 r. Początkowo działała jako marka zajmująca się produkcją jeansów. Z czasem znalazła się wśród najlepszych marek z segmentu lifestyle. Aktualnie spółka projektuje, sprzedaje, dystrybuuje i licencjonuje kolekcje mody, dżinsów, torebek, zegarków, okularów, butów i innych produktów. Produkty GUESS dystrybuowane są przez sklepy firmowe oraz najlepsze domy towarowe i salony multibrandowe na świecie. Spółka ma ponad 1000 sklepów w Ameryce Północnej, Południowej, Azji oraz w Europie.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1459 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39