Nowy sklep w centrum. Zachodnia odzież używana dla każdego

2015.06.16 00:00
Osoby, które lubią niebanalny wygląd i zakupy za niską cenę, mogą odwiedzić nowy sklep z odzieżą używaną zlokalizowany w centrum miasta. Na klientów czekają specjalne promocje.
Nowy sklep w centrum. Zachodnia odzież używana dla każdego
Sklep Metka mieści się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie

Markowe rzeczy za niewielkie pieniądze

Sklep Metka Zachodnia Odzież Używana istnieje w Białymstoku od niedawna, ale już cieszy się dużą popularnością. Kupimy tam ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Odzież sprowadzana jest m.in. z Anglii, Niemiec i Szwajcarii, a wyróżnia się dobrą jakością i nowoczesnymi fasonami.

W Metce znaleźć można także bieliznę, stroje kąpielowe, tekstylia, akcesoria, zabawki, buty i torby - często znanych i cenionych na całym świecie marek. Sklep jest zatem idealnym miejscem dla osób, które lubią wyglądać oryginalnie i posiadać rzeczy uszyte z dobrych materiałów, które posłużą przez wiele lat.

Ubrania dla każdego

Klienci nie muszą się też martwić o to, czy w Metce znajdą pasujące na siebie ubrania. W sklepie dostępne są niemal wszystkie rozmiary - od XS do XXL. Przy doborze odpowiedniej garderoby pomogą ekspedientki - doświadczone, zawsze uśmiechnięte specjalistki.

Aby dopasować się do preferencji wszystkich klientów, sklep podzielony jest na miejsca, gdzie ubrania wiszą na wieszakach oraz na te, gdzie odzież znajdziemy w koszach, na wagę. W Metce wymarzony ciuch kupimy już nawet za złotówkę!

Codzienne promocje

W lokalu dostępnych jest wiele promocji, zróżnicowanych ze względu na dzień tygodnia. W poniedziałek ubrania z wieszaka są przecenione o 20%, a ubrania z koszy o 30%, we wtorek - kolejno o 30% i 50%, we środę za rzeczy na wieszakach zapłacimy aż o 50% mniej, a za ubrania z koszy tylko 2 złote. Czwartek i sobota są dniami dostawy, natomiast w piątek możemy liczyć na 20% rabatu na nowy towar dla pierwszych 20 klientów.

Sklep Metka Zachodnia Odzież Używana mieści się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Lokal czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00, a w soboty - od 9:00 do 15:00. Najnowsze stylizacje pochodzące ze sklepu oraz aktualne promocje można śledzić na fanpage’u firmy: Metka Białystok.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
894 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39