Nowy sklep w Outlet Białystok. Otwarcie centrum z atrakcjami i konkursami

2014.12.02 00:00
Poszerza się oferta obuwnicza Outletu Białystok. W salonie o powierzchni blisko 200 mkw. już 12 grudnia dostępna będzie oferta firmy McArthur - znanej, sieciowej marki obuwniczej.
Nowy sklep w Outlet Białystok. Otwarcie centrum z atrakcjami i konkursami
Fot: materiały prasowe

Do otwarcia Outletu Białystok pozostało już tylko kilkanaście dni, a grono najemców tego obiektu wciąż się wzbogaca. Sektor obuwniczy, reprezentowany przez takie marki jak CCC, Ecco, Puma, 50Style, Regatta, już za kilkanaście dni urozmaici popularna marka obuwnicza - McArthur.

- Nasza marka rozwija się dynamicznie, sukcesywnie poszerzamy sieć sklepów firmowych. Nasza oferta obecna jest w większości liczących się centrów outletowych w Polsce, stąd decyzja, aby otworzyć salon także w Outlecie Białystok, który ze względu na swoje położenie w pobliżu kilku przejść granicznych stanie się ważnym ponadregionalnym centrum outletowym - mówi Małgorzata Mitoraj-Jaroszek, prezes zarządu McArthur.

Ofertę Outletu Białystok stworzy kilkadziesiąt znanych marek, których produkty dostępne będą w cenach zawsze niższych o 30-70 proc. w stosunku do cen w regularnych sklepach. Realizacją inwestycji, tj. budową oraz komercjalizacją obiektu, zajmuje się firma BOIG - The Blue Ocean Investment Group.

Otwarcie obiektu odbędzie się w piątek 12 grudnia o godz. 14. Zaplanowano wiele atrakcji, m.in. bożonarodzeniowy koncert, stoiska z atrakcjami dla dorosłych i dzieci, konkursy z nagrodami oraz wiele innych.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1311 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39