NWSP kształci od zerówki do magistra. Trwa rekrutacja

2012.04.11 00:00
Do spisu białostockich placówek edukacyjnych dołączył Zespół Szkół Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku. Jego ofertą jest kształcenie na wszystkich poziomach. Już prowadzone są zapisy na rok szkolny 2012/2013.

NWSP kształci od zerówki do magistra. Trwa rekrutacja
Fot: NWSP

Zespół Szkół powstał na bazie Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej - placówki, która od 1995 roku kształciła studentów na kierunkach tj. Pedagogika, Psychologia, Bezpieczeństwo wewnętrzne czy Praca socjalna. W 2011 roku Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku wpisał do ewidencji szkół niepublicznych Prywatną Szkołę Podstawową, Prywatne Gimnazjum oraz Prywatne Liceum Ogólnokształcące.

Misją szkół jest przekazywanie wiedzy, rozwijanie zdolności i talentów uczniów, studentów i nauczycieli tak, aby każdy z nich mógł osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Jest to możliwe dzięki doświadczonej kadrze dydaktycznej oraz komfortowych warunków nauki. Placówki NWSP są wyposażone w nowoczesne pracownie komputerowe z bezprzewodowym dostępem do internetu oraz oferują bogaty wybór zajęć pozalekcyjnych.

Funkcję dyrektora Zespołu Szkół NWSP pełni Marzenek Rysiński - pedagog z 18-letnim doświadczeniem w kierowaniu szkołami niepublicznymi.

- Szkoły będą przyjazne uczniom, będą miejscem, w którym chętnie i z radością spędzą czas wytężonej nauki. Co więcej, spotkają w nich życzliwych nauczycieli, którzy pokierują ich zainteresowaniami - wyznał dyrektor NWSP.

Obecnie trwa nabór uczniów na rok szkolny 2012/2013. Zespół Szkół oferuje program kształcenia dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na wszystkich poziomach kształcenia można znaleźć na stronie: http://www.nwsp.pl oraz pod nr tel. 663 001 150.

MAG

585 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39