O akceptacji przeróżnych zagadnień. Kolejne spotkanie w Centrum Sedna

2014.03.31 00:00
W najbliższą środę (2.04) w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Centrum Sedna".
O akceptacji przeróżnych zagadnień. Kolejne spotkanie w Centrum Sedna
Fot: materiały prasowe

Cykliczne spotkania organizowane w ramach Centrum cieszą się systematycznie coraz większym zainteresowaniem. W ostatnim wzięło udział ponad 200 słuchaczy zainteresowanych rozwojem osobistym. Wśród nich są m.in. studenci, przedsiębiorcy, tzw. "wolni strzelcy", dziennikarze oraz specjaliści.

Na najbliższym spotkaniu Lechosław Chalecki - pomysłodawca przedsięwzięcia, coach i trener - opowie o tym, dlaczego warto i w jaki sposób akceptować przeróżne sytuacje, z których zrezygnować tak zwyczajnie nie można.

Środowe spotkania nie sprowadzają się jednak tylko do prelekcji. To także warsztaty, dyskusja, a na koniec również sesja networkingowa, dzięki której obecni mogą wymieniać się cennymi doświadczeniami oraz kontaktami biznesowymi.

Udział w wydarzeniach jest w zasadzie bezpłatny – w zasadzie – bo aby przyjść do Centrum Sedna, wystarczy wesprzeć Białostockie Hospicjum dla Dzieci, prowadzone przez Fundację Pomóż Im. Drzwi Centrum otworzą się dla tych, którzy wrzucą do fundacyjnej puszki minimum 10 zł.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę (2.04) w auli WSFiZ. Start o godz. 18. Wcześniej należy się zarejestrować na centrumsedna.pl

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1277 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39