Ocieplenie fundamentów Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Idealne rozwiązanie do ocieplania fundamentów – pianka PUR

Z ocieplaniem fundamentów wiąże się w perspektywie wiele korzyści podczas użytkowania budynku. Dotyczy to zarówno izolacyjności cieplnej, jak też ochrony przed przenikaniem wilgoci do wnętrz. Tak chroniony dom lub inny dowolny obiekt będzie przez lata odpowiednio zabezpieczony, a przy ociepleniu wszystkich ścian stropów oraz dachu może stać się budynkiem energooszczędnym lub pasywnym.

Pianka zamkniętokomórkowa na wilgotne powierzchnie

Zwłaszcza w przypadku obiektów, które zostały zbudowane przed laty, może zachodzić zjawisko tzw. podciągania kapilarnego, czyli sytuacji, gdy fundamenty oraz ściany nasiąkają wilgocią z otoczenia i z gruntu. Porowata struktura cegieł i tynków sprzyja takiej formie zawilgocenia, dlatego o ocieplaniu fundamentów można mówić również w kontekście zapewnienia ich hydroizolacyjności.

Fachowo przeprowadzona izolacja natryskowa sprawia, że wykorzystywany jest cały potencjał pianki poliuretanowej zarówno w powstających dopiero konstrukcjach, jak też we wspomnianych wyżej domach z historią. Metoda ta jest chętnie wybierana przez Klientów firmy Symeria, ponieważ:

• sprawdza się przy fundamentach dowolnej głębokości, czyli tzw. płytkich (na głębokości 3-4 m) oraz głębokich (w wykopach niższych niż 4 m),
• stosowana jest w formie termoizolacji pionowych oraz poziomych, więc może docieplić fundament jako całość także od strony wnętrza budynku,
• natrysk odbywa się bardzo szybko, w ciągu jednego dnia pracy możemy ocieplić 250-400 m2 powierzchni.

Forma natryskowa sprawia, że każdy fundament może zostać poddany takiej formie ocieplania. Możemy to przedstawić na przykładzie realizacji z Białegostoku i wielu innych.
Więcej o ocieplaniu fundamentów na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/ocieplenie-budynku/ocieplenie-fundamentow/

Korzystne rozwiązania dla domów i budynków gospodarczych

Ocieplanie fundamentów jest sposobem na energooszczędność, przeciwdziałanie zaciąganiu wilgoci, skutecznie izoluje od czynników zewnętrznych. Aby poznać szczegóły napisz do nas lub zadzwoń i zleć realizację w Białymstoku lub innym mieście – zapraszamy.

Polecamy
24Holiday
24Holidayul. Świętojańska 15 lok. 51 (Galeria Alfa)
15-277 Białystok
www.24holiday.pl

Więcej informacji
642 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39