Od niedzieli zmienia się rozkład jazdy pociągów

2017.06.10 15:11
W niedzielę (11.06) zmienia się rozkład jazdy pociągów. Wszyscy, którzy są przyzwyczajeni do stałych połączeń, powinni sprawdzić czy nie nastąpiła jakaś korekta.
Od niedzieli zmienia się rozkład jazdy pociągów
Fot: MN

Jak zwykle przed wakacjami zmienione zostają rozkłady jazdy pociągów. Wiąże się to ze zwiększonym ruchem turystycznym i zmniejszoną ilością stałych podróżujących, głównie uczniów i studentów.

Najnowsze zmiany w rozkładzie wejdą w życie 11 czerwca. Jeśli ktoś jest więc przyzwyczajony do stałych godzin odjazdów, powinien sprawdzić czy, aby na pewno nie doszło do jakiejś korekty. Od 3 tygodni informacje o zmianach są dostępne na stacjach i przystankach oraz na stronach portalpasazera.pl i rozklad-pkp.pl. O kursowaniu pociągów informują także przewoźnicy. Wiadomość na temat rozkładu jazdy można znaleźć na stronie intercity.pl oraz pod numerem telefonu 19 757.

Tradycyjnie na lato uruchomione zostają dodatkowe połączenia. Jeśli chodzi o Białystok jest tylko jedno, ale może być istotne. Pojawi się skład kursujący na trasie z Węglińca, przez Bolesławiec, Legnicę, Łódź, Warszawę do stolicy woj. podlaskiego. Będzie obsługiwany przez pociągi DART.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39