Od premiery tego filmu minęło już 20 lat. Będzie ponownie wyświetlany na wielkim ekranie

2023.12.19 14:34
Już niebawem z okazji 20. rocznicy filmu "To właśnie miłość" będzie można go obejrzeć ponownie na wielkim ekranie, w odnowionej wersji i najwyższej jakości. "To właśnie miłość" to komedia romantyczna, która przenosi oglądających do Londynu w okresie świątecznym.
Od premiery tego filmu minęło już 20 lat. Będzie ponownie wyświetlany na wielkim ekranie
Fot: Kadr z filmu "To właśnie miłość"

Film "To właśnie miłość" z okazji jego 20. rocznicy będzie prezentowany w piątek (22 grudnia) w Kinie Forum.

"To właśnie miłość"

"To właśnie miłość" to komedia romantyczna, której opowieść rozwija się w magicznej scenerii londyńskich ulic podczas świąt Bożego Narodzenia. W sercu historii splatają się losy kilku pozornie niepowiązanych postaci, których życia niespodziewanie zaczynają toczyć się w rytm miłości.

Wśród bohaterów znajdują się nowo wybrany premier, który już pierwszego dnia swojej kadencji doświadcza gwałtownego zauroczenia młodą pracownicą, doświadczony pisarz, który doświadcza utraty żony, sekretarka, zakochana w żonatym szefie, uczeń, pragnący przyciągnąć uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole, owdowiały ojczym, chcący nawiązać głębszy kontakt z synem, a także starzejący się gwiazdora rocka, który pragnie powrócić na scenę i odświeżyć swoją karierę u schyłku sławy.

W głównych rolach można zobaczyć prawdziwą gwiazdorską obsadę, znaną dla każdego miłośnika amerykańskiego kina, są to m.in. Hugh Grant, Emma Thompson, Colin Firth, Liam Neeson, Keira Knightley, Thomas Brodie-Sangster, Alan Rickman, Bill Nighy i wiele więcej. Za reżyserie filmu odpowiada Richard Curtis, którego można również znać z takich hitów jak chociażby "Czas na miłość" i "Radio na fali".Więcej informacji: 20. rocznica: "To właśnie miłość"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1500 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39