POLECAMY
WYRÓŻNIONE
Poszukuję pracy jako elektryk lub serwisant elektroniki. Mam doświadczenie w prefabrykacji i montażu szaf sterowniczych, wykonywaniu instalacji elektrycznych(natynkowych) oraz podłączaniu czujników i urządzeń automatyki. Od 3 lat zajmuję się także naprawą sterowników automatyki i układów zasilania. Pracuję dokładnie, i z zaangażowaniem. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze go
d/u
dodane: 2026-06-22 21:16:13
Zgłaszam ogłoszenie do moderacji z powodu:
Dane tylko do wiadomości BiałystokOnline.pl, na potrzeby ew. kontaktu.