POLECAMY
Witam, mam 25 lat i od sierpnia szukam pracy 0,5 etatu, na umowę o pracę i najlepiej popołudnia. Pracowałam jako sprzedawca/kasjer, opiekunka do dzieci, asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami. Posiadam również kwalifikacji w zawodzie terapeuta zajęciowy.
Do uzgodnienia
dodane: 2026-06-23 21:35:25
Zgłaszam ogłoszenie do moderacji z powodu:
Dane tylko do wiadomości BiałystokOnline.pl, na potrzeby ew. kontaktu.