OiFP poszukuje pracownika. Ostatnia szansa na aplikację

2024.04.19 07:23
Opera i Filharmonia Podlaska poszukuje aktualnie kandydata do pracy na stanowisko "kasjer biletowy". Aplikację można przesyłać do 21 kwietnia 2024 roku.
OiFP poszukuje pracownika. Ostatnia szansa na aplikację
Fot: Michał Heller/OiFP

Zakres obowiązków na stanowisku kasjera biletowego obejmują czynności związane z prowadzeniem kasy biletowej zgodnie z Regulaminem Rezerwacji i Sprzedaży Biletów. Do tych zadań należy chociażby sprzedaż biletów indywidualnych, grupowych oraz abonamentów, zarządzanie rezerwacjami, wystawianie faktur i duplikatów biletów oraz wystawianie zaproszeń i wydawanie nagród z konkursów. Dodatkowo, kasjer biletowy odpowiedzialny jest za promowanie bieżącego repertuaru i udzielanie informacji klientom.

Wymagania dla proponowanego stanowiska obejmują: znajomość obsługi systemów sprzedażowych, kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta oraz znajomość repertuaru OiFP, sporządzanie raportów sprzedaży biletów oraz współpraca z działem księgowości. Wymagana jest także dyspozycyjność, odporność na stres oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Kandydatowi oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia i kompetencji. CV kierowane w drodze aplikacji powinno zawierać pełne imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, informacje o wykształceniu, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Swoją kandydaturę należy zgłaszać do 21 kwietnia 2024 roku na adres e-mail: rekrutacja@oifp.eu, podając również numer referencyjny ogłoszenia o pracę.

Więcej informacji dotyczących ogłoszenia o pracę można znaleźć: TUTAJ.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1550 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39