Okna PCV: trwałość, funkcjonalność i świetny wygląd - Diadom Białystok

dodane dnia: 2015-12-17 przez: DIADOM Diana Kowalczuk
Termin promocji: 2015-12-17 - 2025-12-17
Firma Diadom proponuje szeroki wybór okien PCV, które stanowią ciekawą alternatywę dla okien drewnianych. U nas dostępne są wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Nasi Klienci mają do wyboru liczne modele klasyczne, a także różnorodne wzory niestandardowe, bowiem zależy nam na tym, by wychodzić naprzeciw skonkretyzowanym potrzebom kupujących. Warto zaznaczyć, że okna tego typu charakteryzują się uniwersalnością – sprawdzą się w każdej aranżacji.

Dlaczego warto zerknąć stronę okien PCV

Okna PCV z naszego asortymentu pochodzą od sprawdzonych producentów.
Ponadto Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwego systemu okiennego – podpowiemy, które okna spełnią Państwa wymagania.

Specjalizujemy się także w fachowym montażu. Nasze usługi są więc kompleksowe, a ogromne doświadczenie poparte jest zaufaniem i uznaniem osób, które już z nich skorzystały.

Klient, który postawi na okna PCV, powszechnie nazywane plastikowymi, może liczyć na ogromny komfort i wygodę użytkowania. Oto co wyróżnia modele okien oferowane przez naszą firmę:
- znakomite właściwości termoplastyczne,
- wysoka wytrzymałość,
- świetny wygląd przez wiele lat,
- wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych,
- łatwość utrzymania ich w czystości.

Ponadto – co trzeba podkreślić – polichlorek winylu, wykorzystywany do produkcji okien plastikowych, jest całkowicie bezpieczny dla człowieka i środowiska.

Drugie imię okien PCV z naszej oferty

Oknom plastikowym nie można odmówić nowoczesności rozwiązań technicznych. Tu na uwagę zasługują systemy okienne, które stanowią połączenie kształtowników głównych i pomocniczych. Odpowiednia liczba komór w konstrukcji ich profilu daje solidne uszczelnienie szyb oraz ram. System ten z powodzeniem zastosować można w domu pasywnym, domu budowanym standardowo, mieszkaniu, budynku użyteczności publicznej czy hali sportowej. Więcej o oknach PCV dowiesz się z naszej strony internetowej https://diadom.pl/okna/

Warto nadmienić, że w zależności od preferencji, możemy zaoferować Klientom systemy okienne z szybami zespolonymi jedno- lub dwukomorowymi, czyli posiadające jedną lub dwie przestrzenie między zespołem szyb w ramach jednego okna plastikowego.
Wnętrze takiej przestrzeni zostaje wypełnione gazem szlachetnym (zwykle argonem), co daje gwarancję świetnej termicznej izolacji.

Zobacz świat przez okna ze sklepu Diadom.

689 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39