Operetka, musical czy piosenka aktorska. Koncert niczym podróż w nieznane zakątki

2017.04.05 13:35
Chętni mogą wybrać się w czwartek do Teatru Dramatycznego. Podczas występu dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiego zabrzmią utwory w różnych konfiguracjach instrumentalnych i wokalnych.
Operetka, musical czy piosenka aktorska. Koncert niczym podróż w nieznane zakątki
Fot: Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku / Facebook

W czwartek (6.04) zainteresowane osoby będą mogły wybrać się do białostockiego Teatru Dramatycznego, aby wziąć udział w Recitalach Dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiego.

- Usłyszymy różnorodne programy wokalno-aktorskie z repertuaru rozrywkowego, operetki, musicalu i piosenki aktorskiej z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego - zapowiadają organizatorzy.

Za przygotowanie wokalne młodych artystów odpowiadają: Ewa Barbara Rafałko, Marta Wróblewska, Ewa Głażewska–Kalenik, Przemysław Kummer, Piotr Rafałko oraz Marcin Ozga.

Podczas koncertu mają zabrzmieć utwory w różnych konfiguracjach instrumentalnych i wokalnych, a artyści przeniosą słuchaczy w podróż w znane i nieznane zakątki operetki, musicalu i piosenki aktorskiej.

Wystąpią: Katarzyna Daszuta, Katarzyna Hrynaszkiewicz, Agnieszka Kamińska, Monika Kujawa, Karolina Łochowska, Katarzyna Łochowska, Aleksandra Martyniuk, Magdalena Orłowska, Monika Piskurewicz, Magda Sojka i Przemysław Poskrobko.

BiałystokOnline patronuje temu wydarzeniu.

Poznaj szczegóły: Recitale Dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiego

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

663 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39