Orlen Liga Kobiet: Porażka AZS-u Metal-Fach Białystok

2013.02.02 00:00
Siatkarki AZS-u Metal-Fach Białystok przegrały sobotnie spotkanie 17. kolejki Orlen Ligi Kobiet z Legionovią Legionowo 0:3 (16:25, 17:25, 14:25). W każdym z setów akademiczki uległy dużą różnicą punktów.
Fot: M. Kardasz
Siatkarki AZS-u przegrały z Legionovią Legionowo

Początek pierwszej odsłony był wyrównany. Gra AZS-u załamała się po drugiej przerwie technicznej. Legionovia odskoczyła na dużą przewagę i dowiozła ją do końca. Drugiego seta dobrze rozpoczęły gospodynie. Jednak przyjezdne rzuciły się do ataku, ponownie wyszły na prowadzenie, i wygrywały drugą odsłonę 25:17. Ostatnia partia również należała do Legionovii, która zwyciężyła 25:14, a cały mecz 3:0.

W następny weekend AZS rozegra ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej. Białostoczanki zmierzą się na wyjeździe z Atomem Trefł Sopot.

AZS Metal-Fach Białystok - Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 17:25, 14:25).