Ostatni weekend w kinie samochodowym

2009.09.25 00:00
Wraz z nadejściem jesieni, kończą się letnie seanse przy Galerii Podlaskiej. Najbliższy weekend to ostatnia szansa by obejrzeć film na dużym ekranie z siedzenia samochodu.

Śmieszny piątek
25 września, wyjątkowo, dwa filmy: "Obcy krewni" (z jak zawsze przezabawnym, Dannym DeVito) to opowieść o mężczyźnie, który postanawia poznać swoich biologicznych rodziców. Gdy już ich odnajduje, nie jest zadowolony - różnią się od niego bardzo, bardzo mocno... "Happy Texas" z kolei zaskakuje perypetiami zbiegłych więźniów, którzy by zmylić ścigający ich wymiar sprawiedliwości, udają parę gejów.

Mocne sobotnie uderzenie
W sobotni wieczór: "Bezimienni", czyli poszukiwanie prawdy o zamordowanej pięć lat wcześniej dziewczynce. Po odebraniu szokującego telefonu, jej matka wraz z byłym policjantem i dziennikarzem zajmującym się zjawiskami paranormalnymi, zaczyna prowadzić dochodzenie...

Romantyczna niedziela
Na koniec: "Miłość i inne nieszczęścia". Komedia o Jacks, która wikła się wraz ze współpracownikami w skomplikowaną, uczuciową grę.

W tym sezonie Letnie Kino Samochodowe wyświetliło pół setki filmów. Produkcje polskie i zagraniczne, o lekkiej tematyce, w sam raz na weekend. Każdy może znaleźć coś dla siebie i w najbliższy weekend.

Informacje na temat seansów:
Letnie Kino Samochodowe w Galerii Podlaskiej

E.S.

587 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39