Otwarte wykłady dla seniorów w podlaskim oddziale PCK

2023.10.25 10:42
Już w czwartek (26.10) Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza seniorów na wykład - to początek cyklu takich wydarzeń.
Otwarte wykłady dla seniorów w podlaskim oddziale PCK
Fot: pixabay.com

Co zrobić, by jak najdłużej żyć w dobrym zdrowiu? Jak dbać o swoje bezpieczeństwo? W jaki sposób radzić sobie z problemami, z którymi na co dzień mogą zetknąć się osoby w wieku 60+? Te i inne kwestie nurtują na co dzień seniorów. Teraz będą oni mieć okazję do tego, aby rozjaśnić swoje wątpliwości, wysłuchać opinii ekspertów i podyskutować w większym gronie.

Podlaski Oddział Okręgowy Czerwonego Krzyża proponuje cykl wykładów, które mają odbywać się w każdy ostatni czwartek miesiąca - najbliższy już 26 października o godz. 14.00 w siedzibie PCK przy ul. Warszawskiej 29 w Białymstoku.

Cykl wydarzeń rozpocznie prof. Barbara Bień. Naukowczyni rozwinie temat "Zaburzenia pamięci w wieku starszym - jak postępować?" To ceniona gerontolog, specjalistka w zakresie chorób wewnętrznych i geriatrii, wieloletnia ordynator Oddziału Geriatrii SP ZOZ MSWiA im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego w Białymstoku oraz kierownik Kliniki Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jest konsultantem wojewódzkim ds. geriatrii.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wszystkie kolejne wykłady będą prowadzone przez cenionych naukowców oraz specjalistów w swoich dziedzinach. O tematyce następnych PCK będzie informować na bieżąco.

Więcej informacji: Wykład w Klubie Seniora

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1021 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39