Otwarty zostanie największy w Białymstoku salon ślubny

2014.08.11 00:00
W Białymstoku powstał nowy salon ze strojami ślubnymi i wieczorowymi. Będzie to największy tego typu sklep w mieście.
Otwarty zostanie największy w Białymstoku salon ślubny
Fot: materiały prasowe
Nowy salon ślubny mieści się przy ul. Lipowej

Nowy salon zajmuje 200 mkw. powierzchni ekspozycyjnej i sprzedażowej, a niemal drugie tyle poświęcono na magazyn i pomieszczenie krawcowych. W sklepie będzie można kupić przede wszystkim suknie ślubne, wieczorowe oraz garnitury męskie.

Couture łączy w sobie funkcje salonu ślubnego i sklepu z modnymi kreacjami wieczorowym nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. To największy tego typu sklep w Białymstoku.

- Salon będzie też miejscem dla panów ceniących styl. Z myślą o nich w naszej ofercie znajdą się garnitury, fraki, smokingi, koszule i dodatki: paski, krawaty czy buty. Słowem wszystko, czego obdarzona dobrym gustem para potrzebuje do tego, aby szykownie ubrać się czy to na wesele, czy na bankiet – zapowiada Patrycja Sobolewska, menadżerka Couture.

Salon mieści się przy ul. Lipowej 12. Jego otwarcie zaplanowano na wtorek (12.08) o godz. 12. Pierwsi klienci sklepu mogą liczyć na specjalne promocje oraz możliwość wykonania makijażu próbnego, który stworzy Marta Gąska, znana białostocka wizażystka. Dodatkowo, dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Walki z Rakiem, które działa przy Białostockim Centrum Onkologii, 5% dochodu pochodzącego ze sprzedaży produktów w tym dniu trafi na konto tej organizacji.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

1595 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39