Otwiera się kolejne Netto. Będą promocje, koło fortuny i konkursy

2022.02.23 11:49
W Tłusty Czwartek promocyjne pączki można będzie kupić w nowo otwartym sklepie Netto. Tego dnia w naszym regionie otwiera się kolejny punkt tej sieci.
Otwiera się kolejne Netto. Będą promocje, koło fortuny i konkursy
Fot: J. Fiedoruk

Z okazji otwarcia na klientów czeka dużo promocji

W czwartek o godz. 8.00 zostanie otwarty nowy sklep Netto w Czarnej Białostockiej, przy ul. Sienkiewicza 2A. Będzie działał w miejscu, gdzie do niedawna funkcjonowało Tesco. Placówka powstała w ramach przejęcia przez Salling Group (właściciela sieci Netto) polskiej części biznesu Tesco.

W związku z otwarciem do 24 do 26 lutego na klientów będą czekały promocje. Przykładowo, pieczarki kupimy wówczas za 3,32 zł za 500 g, banany za 2,11 zł za kg, paprykę czerwoną za 5,70 za kg, winogrono ciemne bezpestkowe za 5,70 zł za 500 g, mięso mielone wieprzowe z szynki o tej samej gramaturze będzie kosztowało 4,75 zł, zaś polędwiczka wieprzowa 15,23 zł za kg, a ćwiartka kurczaka za 3,32 za kg. W promocji będzie też czekolada Premieur z różnymi dodatkami m.in. z karmelem i solą morską oraz pesto La Campagna, które mona będzie kupić za 3,49 zł. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowana została specjalna oferta obejmująca obniżki cen niektórych produktów sięgające do ponad 50%.

Promocje przygotowano też dla rodziców. W niższych cenach będą produkty z hipoalergicznej linii dla niemowląt i najmłodszych marki własnej Hello Sensitive. Dostępne będą m.in. pieluchy (od 6,99 zł za opakowanie w zależności od rozmiaru) i nawilżane chusteczki (4,99 zł za opakowanie 100 szt.).

Będą też konkursy z nagrodami

W sobotę (26.02) na klientów będą czekały atrakcje: koło fortuny dla dorosłych oraz wspólne rysowanie i konkursy dla dzieci.

"W trosce o swoich klientów, Netto stale utrzymuje dyskontowe ceny 500 najbardziej popularnych produktów. Każdego tygodnia eksperci sieci monitorują rynek, by upewnić się, że ceny proponowane przez Netto są zawsze najniższe. Zaoszczędzić na zakupach pomagają też liczne promocje i rabaty, co tydzień inne" - reklamuje się sieć Netto.

Nowo otwarte sklepy Netto są utrzymane są w formacie 3.0, co ma być nawiązaniem do skandynawskich korzeni tej sieci. Oznacza to, że sklepu mają minimalistyczny wystrój, naturalne oświetlenie oraz naturalne materiały wyposażenia wnętrz.

Nowy sklep Netto w Czarnej Białostockiej ma powierzchnię około 550 mkw. Będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.

Sieć sklepów Netto ma zamiar zakończyć proces konwersji sieci sklepów Tesco jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Pozwoli to na rozbudowanie siatki do 650 obiektów.

Marka istnieje na polskim rynku już od 26 lat. Obecnie zatrudnia 9 tys. osób. Zdecydowana większość asortymentu to produkty od polskich dostawców. Poza Polską, sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

914 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39