Otwiera się kolejny Lidl w regionie. Na klientów czekają atrakcje

2022.02.15 16:14
W Podlaskiem przybędzie kolejny sklep sieci Lidl. Otwarcie zaplanowano na czwartek (17.02).
Otwiera się kolejny Lidl w regionie. Na klientów czekają atrakcje
Fot: Lidl

W najbliższy czwartek w Grajewie przy ul. Kopernika 37 otworzy się nowy sklep sieci Lidl. Market ma powierzchnię 1070 mkw, przed nim znajduje się parking na 52 miejsca dla samochodów. Pracę tu znajdzie znajdzie 21 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

- Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

W nowo otwartym sklepie na klientów będzie czekał szeroki asortyment przeróżnych produktów. Na "Ryneczku Lidla" nie zabraknie świeżych owoców i warzyw – także BIO, z kolei w "Piekarni w sercu Lidla" można będzie nabyć pieczywo bez konserwantów. W lodówkach klienci znajdą m.in. produkty marek "Pikok" i "Pilos". Duży wybór przygotowano także dla wegan – dotyczy to nie tylko żywności, ale i kosmetyków. W asortymencie sklepu znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe.

Klienci w dniu otwarcia mogą liczyć na różne atrakcje i promocje.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1619 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39