Otwiera się pierwsze Netto w regionie. Niebawem pojawią się kolejne

2021.11.04 07:49
W czwartek (4.11) otwiera się pierwszy sklep sieci Netto w Podlaskiem. W najbliższych miesiącach pojawią się kolejne.
Otwiera się pierwsze Netto w regionie. Niebawem pojawią się kolejne
Fot: Netto
W Sokółce otwiera się nowy sklep sieci Netto

Pierwsze Netto w Podlaskiem otwiera się w Sokółce

W czwartek (4.11) nastąpi otwarcie pierwszego w regionie sklepu Netto, który będzie mieścił się w Sokółce przy ul. Lotników Lewoniewskich 3. Sklep powstał w miejscu dawnego Tesco, w ramach przejęcia przez Salling Group polskiej części biznesu Tesco (zobacz: Ostatnie dni Tesco w Białymstoku. Duże przeceny, a półki jak za komuny)

Netto w Sokółce będzie ma prawie 2000 m2. Klienci znajdą tu nie tylko artykuły spożywcze, ale także produkty z linii non-food, czyli m.in. AGD, sprzęty wyposażenia wnętrz a nawet meble.

Na klientów czekają promocje

Z okazji otwarcia sieć przygotowała klientom specjalną ofertę promocyjną, która będzie obowiązywała do soboty (6.11). W tych dniach można będzie kupić m.in. mięso mielone wieprzowe z szynki za 4,99 zł/500 g, ćwiartkę z kurczaka za 2,99 zł za 1 kg, czy polędwiczkę wieprzową za 15,99 zł za kg. W tych dniach niskie ceny będą obowiązywały także na większość owoców i warzyw oraz produkty marki własnej Netto "Hello Sensitive". W pierwszych dniach działania sklepu można będzie tez taniej kupić sprzęt AGD, np. parownica do ubrań będzie kosztowała 79 zł, a mikser lub blender za 39 zł.

W najbliższą sobotę klienci odwiedzający nowe Netto będą też mieli okazję zagrać w koło fortuny z nagrodami. Dla najmłodszych zaplanowano konkursy i atrakcje, w tym wspólne rysowanie za upominki. Przez cały dzień zabawie towarzyszyła będzie muzyka.

Każdy, to w dniach od 4 do 10 listopada zrobi zakupy w nowo otwartym sklepie Netto za minimum 60 zł dostanie kupon zniżkowy na kolejne zakupy w wysokości 10 zł do zrealizowania w tym sklepie do 17 listopada. Inna akcja promocyjna organizowana w sklepie to "Kocha, zbiera, gotuje". Klienci za każde wydane 25 zł otrzymają znaczek. Po uzbieraniu 10 znaczków będą mogli kupić naczynia kuchenne z kamionki niemieckiej marki Fissler za pół ceny.

Nowy sklep Netto w Sokółce zlokalizowany jest przy ul. Lotników Lewoniewskich 3 i będzie czynny w godzinach 6–23.

Będą też inne sklepy tej sieci w regionie

W przyszłości sklepy tej sieci mają się pojawić w innych lokalizacjach, gdzie dotychczas działały sklepy TESCO, czyli w Białymstoku przy ul. Sosabowskiego, w Czarnej Białostockiej (ul. Sienkiewicza), Grajewie (ul. Dworna) i Zambrowie (ul. Mazowiecka).

Netto to sieć handlowa, która na polskim rynku istnieje od 26 lat. Obecnie ma w Polsce około 500 sklepów i 5 centrów dystrybucyjnych. Zatrudnienie w firmie znajduje ok. 6 tys. osób.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

859 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39