Pałac Branickich może zostać polską wizytówką w Street View

2011.07.11 00:00
Siedziba Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Rynek Kościuszką znalazły się wśród finalistów plebiscytu Google na polską wizytówkę w usłudze Street View.
Pałac Branickich może zostać  polską wizytówką w Street View
Fot: Ewelina Sadowska

Google prezentuje finałową 15-tkę najciekawszych i najpiękniejszych polskich miejsc wskazanych w plebiscycie "Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View". Lista najciekawszych i najpiękniejszych polskich miejsc wskazanych w plebiscycie "Patrzcie, Polska" została stworzona na podstawie kilku tysięcy zgłoszeń internautów. Obecnie, do 26 lipca można z głosować na polską wizytówkę - miejsce, do którego tego lata przyjedzie ekipa Street View i którego zdjęcia jako pierwsze zostaną opublikowane w Mapach Google. Zwycięzca plebiscytu będzie również specjalnie wyeksponowany w internetowej galerii polskich skarbów. Głosy można oddawać na stronie: http://www.google.pl/streetview/polska

Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. W ramach Street View można oglądać ujęcia wykonane na wszystkich 7 kontynentach, w 27 krajach. Dodatkowo użytkownik może sprawdzić atrakcje turystyczne w danym miejscu.

MAG

1548 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39