Papa termozgrzewalna - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Papa stanowi poszycie dachu, jak również stałe lub tymczasowe pokrycie dachowe. Z asortymentu KBB Orso możecie Państwo wybierać wśród pap, które wyróżniają się wysoką jakością, a dodatkowo ich atutem jest trwałość. Taka warstwa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych będzie odpowiednim zabezpieczeniem dachu.

Współczesne papy stosować można na dachach płaskich i spadzistych – warunkiem jest prawidłowe, precyzyjne mocowanie. Dach zyskuje wtedy dodatkowe zabezpieczenie:
• hydroizolacyjne, zapobiegające przenikaniu wilgoci z opadów i powietrza,
• odporne na promieniowanie UV również podczas intensywnych upałów,
• odporne na rozdarcia i inne uszkodzenia, na przykład podczas odśnieżania dachu,
• lekkie i nieobciążające konstrukcji dachu również w przypadku leciwej więźby.

Nowoczesne papy powstają z połączenia masy asfaltowej, kruszyw oraz materiałów syntetycznych, są zatem znacznie bardziej bezpieczne dla środowiska niż dawne papy smołowe. O współczesnej papie można zatem mówić również w kontekście proekologicznym.

Prace montażowe wymagają użycia gwoździ albo wkrętów i kołków rozporowych, a w przypadku pap klejonych stosowany jest montaż na gorąco lub na zimno. W wersji na gorąco należy użyć specjalnych lepików lub gazowego palnika dekarskiego, natomiast są również lepiki do mocowania pap na zimno, a także wersja powleczona od spodu klejem – samoprzylepna.

Innowacje w dziedzinie pap to między innymi obecność włókniny poliestrowej hartowanej na gorąco oraz grubszej powłoki hydroizolacyjnej. Prognozowana żywotność takich pap to niemal 100 lat, dlatego zakup należy traktować jaki długoterminową inwestycję.

Dotychczasowa współpraca z Klientami z Białegostoku i okolic sprawia, że asortyment KBB Orso powiększa się o kolejne nowe systemy pokryć dachowych oraz warstw pośrednich. Również na przykładzie pap widać, że współpracujemy z liderami branży.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/papa/

W sprzedaży produkty marki Icopal.

668 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39