Para z Białegostoku będzie gotować u Gesslera!

2023.09.08 15:59
"Para do gara. Ona mówi, on gotuje" to nowy program Mateusza Gesslera. Już wkrótce weźmie w nim udział para pochodząca z naszego miasta.
Para z Białegostoku będzie gotować u Gesslera!
Fot: Materiały dystrybutora

On, jako kierowca rajdowy, jest fanem szybkich działań i typem showmana, a wokół niego zawsze panuje chaos. Ona, pełna spokoju i cierpliwości, prowadzi salon piękności, w którym dba o urodę białostoczanek. Małżeństwo Martyny i Pawła Danilczuk jest niezbitym dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają.

Na czym polega program?

Będzie rywalizacja, pełno śmiechu i dobrej zabawy. W programie zmierzą się trzy pary. Ich zadanie polega na przygotowaniu dań, które oceni sam Mateusz Gessler - znakomity kucharz, restaurator, autor książek i juror programów kulinarnych. Haczyk polega na tym, że gotują sami panowie, dla których prace kuchenne nie są chlebem powszednim. Ich partnerki mogą oczywiście pomagać, ale z odległości. Do wygrania są niemałe pieniądze, więc warto się starać.

Na początku każdego odcinka programu prowadzący zdradza paniom przepisy swojego autorstwa. Zadaniem kobiet jest ich zapamiętanie i kierowanie z odległości pracą swoich partnerów, którzy przygotowują owe dania, tak aby jak najbardziej przypominały oryginał. Czas gotowania jest ograniczony. Partnerki obserwują kuchenne zmagania swoich mężczyzn na ekranach i porozumiewają się z nimi za pomocą zestawów słuchawkowych. To prawdziwy test umiejętności komunikowania się i współpracy.

Na koniec, kobiety z zasłoniętymi oczami próbują dań i je oceniają. Następnie swoje punkty przyzna także Mateusz Gessler.

Kiedy zobaczymy kuchenne zmagania białostoczan?

Para wystąpi w czwartym odcinku programu, który zobaczymy już w najbliższą niedzielę - 10 września o godzinie 20:00 w Czwórce. Transmisja, z całą pewnością, zapewni nam sporą dawkę dobrego humoru.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1710 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39