Pawbeats Orchestra w Białymstoku. Artyści łączą siły [WIDEO]

2019.09.16 07:52
Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów, muzyków i wspaniałą publiczność. Projekt zawita też do Białegostoku. Koncert odbędzie się 20 stycznia 2020 roku.
Pawbeats Orchestra w Białymstoku. Artyści łączą siły [WIDEO]
Fot: Pawbeats Orchestra

Marcin Pawłowski, znany jako Pawbeats, do udziału w trasie koncertowej zaprosił m.in. GrubSona.

- Od zawsze podobała mi się aura, którą wokół siebie ma GrubSon - jako człowiek i artysta. Zaprosiłem go do wzięcia udziału w naszej trasie koncertowej i nagrania wspólnego utworu. "Offline" promuje nasze koncerty w kilkunastu miastach w Polsce, a także jest bonusowym utworem na winylu "Out", który miał premierę 14 września. Nie mogę się doczekać koncertów, połączymy siły z moimi ulubionymi wykonawcami. Damy z siebie wszystko - zapewnia inicjator projektu Marcin Pawłowski, znany jako Pawbeats.

Pawbeats od lat promuje projekty producenckie związane z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu i orkiestry smyczkowej wystąpią wokaliści oraz raperzy. Jednym z nich jest GrubSon, który pomimo wielu projektów własnych wystąpi podczas każdego koncertu Pawbeats Orchestra.

- Gdy Marcin zaprosił mnie do udziału w całej trasie koncertowej w towarzystwie genialnych artystów, podjęcie decyzji trwało sekundę. Stworzenie wspólnego utworu, który będzie promował to wydarzenie było kwestią czasu. Instrumental, który podesłał mi Pawbeats, pobudził moją wyobraźnie i skłonił do twórczego myślenia. Tak właśnie powstał "Offline". Jaki jest i o czym opowiada? Sprawdźcie sami - zachęca GrubSon.Oprócz GrubSona w projekcie wystąpią również: Bisz, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus, a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodadzą smaku całemu przedsięwzięciu.

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra zagości w 14 miastach w Polsce. Koncert w Białymstoku odbędzie się 20 stycznia 2020 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Początek o godz. 19.00. Trwa sprzedaż biletów, które można kupić w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczegóły: Koncert Pawbeats Orchestra

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1164 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39