Paweł Małaszyński pomaga choremu białostoczaninowi. Można wziąć udział w licytacji

2017.02.10 12:24
Ma chore serce, przebył już kilka operacji. Teraz czeka go kolejna - niestety droga. Włączyć się w pomoc w zbieraniu środków dla Michała zdecydował się Paweł Małaszyński, który na licytację przekazał tablicę z cytatami.
Paweł Małaszyński pomaga choremu białostoczaninowi. Można wziąć udział w licytacji
Fot: charytatywni.allegro.pl
Paweł Małaszyński przekazał na licytację tablicę ze swoimi najlepszymi cytatami

Paweł Małaszyński - znany aktor filmowy, serialowy i teatralny oraz wokalista zespołu Cochise - pochodzi z Białegostoku i właśnie włączył się w pomoc dla chorego 14-letniego Michała, podopiecznego Fundacji AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

- Chciałbym Was zachęcić do licytacji dla mojego ziomka z Białegostoku, dla Michała, który potrzebuje operacji serca - mówi Paweł Małaszyński.

Michał urodził się ze złożoną wadą serca. Pierwszą operację ratującą życie przebył już po miesiącu. W ciągu swojego życia przeszedł ich jeszcze kilka, a kolejna czeka go w tym roku w Niemczech. Jej koszt to w przybliżeniu 100 tys. zł, dlatego też potrzebna jest każda pomoc.

Na początku lutego Paweł Małaszyński przekazał na licytację tablicę (grudniowy prezent od fanklubu), na której wypisanych jest 101 jego cytatów z różnych filmów czy seriali, m.in. "Magdy M.", "Oficera", "Twarzą w Twarz", "Lekarzy", "Katynia" czy "Skrzydlatych świń".

Można licytować ją: tutaj.

- Jeśli ktoś ma zdrowe, cudowne serce, to żeby pomógł Michałowi, tak jak ja się staram. Licytujcie, zbierajmy, ratujmy chłopakowi życie, bo warto - przekonuje Paweł Małaszyński.

Pawła Małaszyńskiego będzie można od 15 lutego oglądać na antenie TVN w nowym, 10-odcinkowym serialu kostiumowo-kryminalnym "Belle Epoque", którego akcja toczy się w Krakowie w 1905 r. w okresie tzw. pięknej epoki.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1671 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39