Pchli targ w białostockim centrum handlowym. Coś dla miłośników mody "z drugiej ręki"

2022.10.11 10:00
15 października w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska odbędzie się pchli targ. Można będzie wystawiać i kupować nienoszone już ubrania i akcesoria.
Pchli targ w białostockim centrum handlowym. Coś dla miłośników mody "z drugiej ręki"
Fot: pixabay.com

Moda na odzież z drugiej ręki przybiera na sile. Coraz więcej osób sprzedaje i kupuje używane ubrania, którym daje w ten sposób drugie życie. Poza tym, jest to niezwykle cenne dla środowiska. Wyprodukowanie nowych ubrań wiąże się z ogromnym zużyciem wody czy energii.

Osoby, które chciałyby wystawić swoje rzeczy (ubrania, akcesoria, dodatki itp.), wystarczy, że w dniu wydarzenia przyniosą je do galerii handlowej. Na pierwszych 20 wystawców będą czekały wieszaki na odzież. Miejsce na targach można wcześniej zarezerwować za pomocą formularza internetowego, który jest dostępny pod linkiem Pchli tag.

Chętni będą też mogli w trakcie trwania wydarzenia wziąć udział w warsztatach "Refashion" i dowiedzieć się, w jaki sposób można przerobić ubrania, naprawić je czy ozdobić, by wyglądały ciekawie i oryginalnie.

W wydarzeniu udział wezmą przedstawicielki Stowarzyszenia Eurydyki w Białymstoku, które wspiera kobiety chorujące na nowotwory. Organizacja prowadzi liczne projekty i warsztaty wspomagające panie w trakcie leczenia onkologicznego, pomaga w zakupie sprzętu poprawiającego komfort i jakość leczenia, prowadzi zajęcia sportowe i relaksacyjne, zapewnia pomoc psychologiczną i prowadzi grupy wsparcia. W trakcie targów można będzie bliżej poznać stowarzyszenie oraz jej przedstawicieli i dowiedzieć się więcej o organizowanych przez nich akcjach.

Odzieżowy pchli targ odbędzie się w sobotę 15 października w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. W wydarzeniu będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1234 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39