Pierwszy taki klub fitness w Białymstoku. Przedsprzedaż już ruszyła

2017.09.11 08:24
14 października otwarty zostanie klub fitness innowacyjnej sieci CityFit. Słynie ona z najwyższej jakości sprzętu, dostępności 24h/7 i bardzo konkurencyjnych warunków członkostwa. Najkorzystniej zapisać się podczas trwającej właśnie przedsprzedaży.
Pierwszy taki klub fitness w Białymstoku. Przedsprzedaż już ruszyła
Fot: CityFit

Klub CityFit Białystok powstaje w Galerii Zielone Wzgórze (ul. Wrocławska 20). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. We wnętrzu o powierzchni 1700m2 znajdzie się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak: TechnoGym, Training Show Room, Matrix czy Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia - indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness.

Atrakcyjne ceny karnetów w ofercie przedsprzedażowej

- Oferta, jaką przygotowaliśmy dla mieszkańców Białegostoku, będzie swojego rodzaju ewenementem na lokalnym rynku. Nie tylko będziemy pierwszym w mieście sieciowym klubem typu low-cost z wyjątkowo konkurencyjną ceną karnetu, ale dodatkowo również zaproponujemy naprawdę atrakcyjne warunki treningu. Najkorzystniej zapisać się w trakcie trwającej właśnie przedsprzedaży – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

W ofercie przedsprzedażowej CityFit Białystok Zielone Wzgórza proponuje 2 rodzaje karnetów typu open. Pierwszy - 0 zł wpisowego i 59,95 zł/m-c w opcji z umową 12-miesięczną. Do tego gwarantowany upominek od sieci oraz udział w loterii na otwarcie, w której do wygrania jest Toyota Aygo. Drugi - 0 zł wpisowego i 69,95 zł/m-c w opcji bez umowy długoterminowej (z gwarancją niezmienności ceny przez cały czas uczęszczania do klubu).

Możliwość poznania klubu podczas Dni Otwartych

Klub będzie można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem, podczas Dni Otwartych, które odbędą się od 7 do 13 października. Pierwszych klubowiczów CityFit Białystok Zielone Wzgórza powita o północy z 13 na 14 października.

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: www.bialystok.cityfit.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1467 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39