Pijany kierowca spowodował stłuczkę. Wpadł w ręce policji

2015.04.13 00:00
Policjanci zatrzymali w Czarnej Białostockiej 45-letniego pijanego mężczyznę, który spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Kierujący, który miał ponad 1,8 promila, stracił już prawo jazdy.
Pijany kierowca spowodował stłuczkę. Wpadł w ręce policji
Fot: KWP Białystok

Funkcjonariusze patrolujący rejon zamkniętego w godzinach nocnych Komisariatu Policji w Wasilkowie otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który spowodował kolizję drogową w Czarnej Białostockiej i uciekł z miejsca zdarzenia. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Szybko odnaleźli go na parkingu przy jednym z miejscowych barów. Tam pokrzywdzony właściciel uszkodzonego pojazdu potwierdził, że to właśnie stojący obok toyoty mężczyzna, cofając, uderzył w jego samochód.

Po zbadaniu stanu trzeźwości 45-latka okazało się, że miał on ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym mężczyzną zaczęli zgłaszać się do mundurowych kolejni świadkowie, którzy widzieli, jak 45-latek spowodował kolizję, a potem jeździł swoim samochodem. Nietrzeźwy kierujący stracił prawo jazdy, a dokładne okoliczności zdarzenia ustalać będą teraz policjanci. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
1345 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39