Pijany kierowca spowodował wypadek. Nie żyje 34-letnia pasażerka

2024.05.05 09:25
Do zdarzenia doszło w nocy 3 maja. Kierowca dachowanie przeżył, jego pasażerka poniosła śmierć na miejscu.
Pijany kierowca spowodował wypadek. Nie żyje 34-letnia pasażerka
Fot: Podlaska Policja

W sobotę, 3 maja, tuż po godzinie 23:30, policja otrzymała pilne zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce w Augustowie, na ulicy Rajgrodzkiej. W wyniku tego incydentu doszło do dachowania samochodu, co spowodowało natychmiastowe interwencje ze strony służb ratunkowych oraz policji.

- Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora ustalili, że 31-letni kierujący pojazdem marki Volvo podczas wyprzedzania na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie pojazd dachował - poinformowała sierż. szt. Agnieszka Skwierczyńska z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W wyniku tragicznego zderzenia, 34-letnia pasażerka pojazdu niestety straciła życie na miejscu. Kierowca został przetransportowany do szpitala na badania w celu ustalenia jego stanu zdrowia oraz ewentualnych obrażeń. Po wykonaniu badań okazało się, że był on pod wpływem alkoholu. Niezwłocznie po tej informacji został zatrzymany przez policję.

Obecnie trwa śledztwo, a próbka krwi została pobrana od kierowcy w celu dokładnego zbadania zawartości alkoholu w jego organizmie. Policja nie posiada jeszcze precyzyjnych informacji na temat ilości promili, jednakże cała sprawa jest aktywnie badana, a odpowiednie procedury prawne zostaną podjęte wobec sprawcy. W trakcie dochodzenia zostaną także zbadane wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl
1389 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39