Białystok Online

Aktualności

Pistoletem-zabawką sterroryzowali 19-latka i zabrali mu komórkę

2014.02.05 00:00
Pistoletem-zabawką sterroryzowali 19-latka i zabrali mu komórkę
Fot: sxc.hu

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 19-latku. Sprawcy zabrali pokrzywdzonemu telefon komórkowy i wyjęty ze stacyjki samochodu kluczyk.

Do rozboju doszło w poniedziałek (3.01) nad ranem w jednej z podłomżyńskich miejscowości. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że do siedzącego w zaparkowanym samochodzie 19-latka podeszło dwóch młodych mężczyzn. Następnie grożąc mu przedmiotem przypominającym broń i bijąc go po całym ciele, ukradli telefon komórkowy i kluczyk do pojazdu. Krótko po całym zdarzeniu, sprawcy zostali zatrzymali w jednym z mieszkań na terenie Łomży. Podczas przeszukania lokalu mundurowi znaleźli też plastikowy pistolet-zabawkę, którym zatrzymani prawdopodobnie posłużyli się podczas rozboju. Funkcjonariusze odzyskali również utracony telefon i kluczyk.

20 i 22-latek trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni we wtorek (4.02) usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiadać będą przed sądem.

Łukasz Wiśniewski

Łukasz Wiśniewski

lukasz.w@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas