Po meczu Jagi zaśpiewa Zenek Martyniuk. Tak rozpocznie się wielka, mistrzowska feta?

2024.04.26 13:42
Zespół Akcent przedstawił harmonogram koncertów na najbliższe miesiące. Zenek Martyniuk w maju zaśpiewa w Chorzowie, Górznie k. Garwolina czy też niemieckim Oberhausen. Gwiazdę disco polo usłyszymy również po meczu Jagiellonii Białystok z Wartą Poznań.
Po meczu Jagi zaśpiewa Zenek Martyniuk. Tak rozpocznie się wielka, mistrzowska feta?
Fot: Grzegorz Chuczun

Po ostatnim w tym sezonie spotkaniu Jagiellonii muzyczne show da Zenek Martyniuk? Tak, to nie jest żart. Grupa Akcent za pomocą Facebooka poinformowała o trasie koncertowej na najbliższe miesiące i z umieszczonego planu wynika, że opisywany zespół disco polo 25 maja, tuż po starciu Dumy Podlasia z Wartą Poznań, zagra na stadionie miejskim przy ul. Słonecznej. Wprawdzie post dosyć szybko zedytowano i punkt dotyczący meczu Jagi zniknął, ale internet tego typu wpadek nie wybacza - tajemnica została już wyjawiona.

Wszystko wskazuje więc na to, że to właśnie w taki sposób szefostwo Jagiellonii chce rozpocząć świętowanie mistrzowskiego tytułu. Wprawdzie białostocka drużyna musi postawić jeszcze kilka ważnych kroków, by zapewnić sobie pierwszy w historii klubu złoty medal, ale wiadomo przecież, że wszelkie organizacyjne tematy trzeba dopiąć wcześniej, więc nie ma w tym nic szokującego, że poczynione zostały już pewne kroki, by feta z okazji ewentualnego mistrzostwa kraju miała odpowiedni rozmach.

Przypomnijmy, że przerobiony hit Zenona Martyniuka "Przez twe oczy zielone" słychać w zasadzie przy okazji wszystkich domowych meczów Jagiellonii. Dżingiel "Przez twe bramki strzelone" leci ze stadionowych głośników po każdym zdobytym przez Dumę Podlasia golu, dlatego nic dziwnego, że będący twarzą Białegostoku i całego województwa "Zenek" ma być częścią wielkiego wydarzenia, które szykuje się 25 maja.

Czy jednak kibice Jagi będą tego dnia świętować mistrzostwo, czy np. "tylko" miejsce na podium, to tak naprawdę jeszcze się okaże. Wszystko jest bowiem w głowach i nogach białostockich piłkarzy.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy
Gorbaks Pomniki z granitu
Gorbaks Pomniki z granituul. Sobolewska 9
15-509 Sobolewo k. Białegostoku

Więcej informacji
1656 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39