Podbitka dachowa - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
W KBB Orso zapewniamy asortyment, który pozwoli dobrać panele podbitki dachowej do każdego rodzaju pokryć dachowych, aby dach wyglądał spójnie i bezpretensjonalnie. Ta podbitka, zwana również podsufitką, tworzona jest z wysokogatunkowego PCV, a trwałością i estetyką znacznie wyprzedza swoje odpowiedniki sprzed kilku dekad.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/podbitka-dachowa/

Takie zabezpieczenie wystających części okapu warto zastosować zarówno pod kątem funkcjonalności, jak też poprawy wyglądu połaci dachowych. Zamknięta przestrzeń pod dachem sprawia, że tworzy się odpowiednia bariera termoizolacyjna, obecność podbitki zamyka również drogę ptactwu i owadom. Wystarczy wybrać rodzaj oraz kolor podsufitki, a możliwości to:
• panele barwione w masie, ale także wykończone z użyciem okleiny lub forniru; szeroka gama kolorystyczna uzupełniona jest o wersję z naturalnym lub wzorowanym na naturalne usłojeniem drewna,
• konstrukcja dwu- lub trzypanelowa; moduły paneli podwójnych i potrójnych warto zobaczyć w naszej siedzibie w Białymstoku lub na przykładowych realizacjach, aby sprawdzić, która wersja spełnia Państwa oczekiwania;
• różne kierunki układania podsufitki; w wersji standardowej to montaż poziomy lub pionowy względem poziomej krawędzi dachu, natomiast nieco awangardowo, ale nadal spójnie, wygląda okap z podsufitką ułożoną pod skosem.

Spośród wszystkich dostępnych na rynku materiałów oraz tworzyw proponujemy właśnie wersję PCV, ponieważ jest ona odporna na działanie czynników zewnętrznych, a za sprawą wybranego wykończenia może skomponować się z pokryciem dachowym lub elewacją.

Pamiętamy też o tym, że przez okap przepływa powietrze wentylujące dach, dlatego w KBB Orso dostępne są również panele w wersji wentylacyjnej. Jeden z paneli w każdym module jest wtedy perforowany, a otwory zapewniają stały przepływ powietrza.

Zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie w Białymstoku – wystarczy jedno spotkanie, aby ustalić, która podsufitka będzie najlepsza na Państwa dach.

W sprzedaży produkty marki Boryszew.

1185 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39