Podlasie SlowFest. Nowy festiwal w Supraślu

2017.06.30 12:45
Ponad 400 różnorodnych propozycji tematycznych znalazło się w programie Podlasie SlowFest. Impreza rozpoczyna się w sobotę w Supraślu.
Podlasie SlowFest. Nowy festiwal w Supraślu
Fot: Anna Dycha
Dom Ludowy w Supraślu

Podlasie SlowFest to interdyscyplinarny festiwal, który daje możliwość kontaktu ze sztuką w otoczeniu natury. Impreza czerpie też inspiracje z Podlasia, a równocześnie prezentuje dorobek niekonwencjonalnych artystów z różnych stron świata.

SlowFest jest skierowany do osób poszukujących kameralnych wydarzeń kulturalnych, wyciszenia oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Przez kolejne 79 dni niemal wszystkie dziedziny twórczości (film, muzyka, teatr, literatura, sztuki wizualne, słuchowiska radiowe) będą współistniały z innymi propozycjami (kulinaria, warsztaty, wycieczki, spacery tematyczne). Dzięki temu, niezależnie, w którym momencie zainteresowani festiwalem zawitają do Supraśla, będą mogli zjeść wyjątkową kolację inspirowaną filmem, obejrzeć spektakl czy wysłuchać koncertu.

Podlasie SlowFest to nie tylko propozycja artystyczna realizująca ideę ruchu slow. To wydarzenie, które zaprasza do zamyślenia, do patrzenia i słuchania, rozmowy i ciszy. Wreszcie do tego, by podarować sobie czas.

W programie Podlasie SlowFest jest ponad 400 różnorodnych propozycji tematycznych, skupionych wokół trzech haseł: "sztuka, kulinaria, natura". Impreza rusza 1 lipca i potrwa do 17 września. Organizatorem festiwalu jest stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Szczegóły: Podlasie SlowFest

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1471 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39