Podlaski futbol. A-klasa - 8. kolejka

2023.10.20 15:43, Aktualizacja: 2023.10.23 16:56
Przed nami 8. kolejka podlaskiej A-klasy. Jeden z ciekawszych meczów rozegrany zostanie w Drohiczynie, gdzie miejscowy Żubr podejmie Bociana Boćki.
Podlaski futbol. A-klasa - 8. kolejka
Fot: Kamil Pietraszko

A-klasa (gr. I) - 8. kolejka

Sobota (21.10)

Jasion Jasionówka - Warmia II Grajewo (meczu się nie odbył)

Niedziela (22.10)

Grab Janówka - Polonia Raczki 0:4 (0:3)
Bramki: Michał Naruszewicz 14, 42, Marcin Sadowski 39, Jan Naruszewicz 55

Narew Choroszcz - Wissa II Szczuczyn (mecz przełożony z powodu złego stanu boiska)

Orzeł II Kolno - ŁKS 1926 II Łomża 3:4

Jastrząb Knyszyn - Verta Suwałki 1:1 (0:1)
Bramki: Kacper Kołakowski 90+2 - Daniel Kukowski 33

Tabela po 8 kolejkach

1. Warmia II Grajewo 7 19 6 1 0 33:12
2. Polonia Raczki 8 17 5 2 1 23:9
3. ŁKS 1926 II Łomża 8 13 4 1 3 26:20
4. Narew Choroszcz 7 13 4 1 2 12:9
5. Wissa II Szczuczyn 7 11 3 2 2 22:11
6. Jastrząb Knyszyn 8 11 3 2 3 22:15
7. Orzeł II Kolno 8 10 3 1 4 21:21
8. Verta Suwałki 8 8 2 2 4 12:19
9. Jasion Jasionówka 7 6 2 0 5 9:31
10. Grab Janówka 8 0 0 0 8 2:35


A-klasa (gr. II) - 8. kolejka

Sobota (21.10)

Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Białystok 2:0 (2:0)
Bramki: Piotr Sokólski 16, Jacek Kitlas 45

Niedziela (22.10)

Supraślanka Supraśl - Kos 1984 Rutki (mecz przełożony z powodu złego stanu boiska)

Pasja Kleosin - KS II Wasilków (mecz się nie odbył)

Piłkawka Białystok - Sky Białystok (mecz przełożony z powodu złego stanu boiska)

Pauza: Hattrick Białystok i Magnat Juchnowiec Kościelny

Tabela po 8 kolejkach

1. Sky Białystok 5 15 5 0 0 13:4
2. Korona Dobrzyniewo Duże 6 15 5 0 1 12:5
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 6 12 4 0 2 15:6
4. Pasja Kleosin 7 12 4 0 3 18:11
5. Hattrick Białystok 6 10 3 1 2 10:6
6. Supraślanka Supraśl 5 7 2 1 2 10:9
7. Kos 1984 Rutki 6 7 2 1 3 7:14
8. KS II Wasilków 6 5 1 2 3 4:8
9. Hetman Białystok 7 4 1 1 5 10:15
10. Piłkawka Białystok 6 0 0 0 6 3:24


A-klasa (gr. III) - 8. kolejka

Sobota (21.10)

LZS Narewka - Cresovia II Siemiatycze 0:5 (0:1)
Bramki: Jan Niewierowski 31, Kacper Zazuliński 56, Jakub Hawieńczyk 60 sam., Konrad Kosiński 83, Igor Górski 84

Olimpia II Zambrów - Tur II Bielsk Podlaski 6:0

Niedziela (22.10)

Żubr Drohiczyn - Bocian Boćki 2:1 (0:0)
Bramki: Dominik Zagubień 62, Łukasz Radziszewski 64 - Kacper Sędziak 82

Husar Nurzec - Iskra Narew 1:0

Kolejarz Czeremcha - Iskra Wyszki 1:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Samosiuk 7 - Paweł Pasternak 17, 24

Włókniarz Białystok - Unia Ciechanowiec (mecz się nie odbył)

Tabela po 8 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 8 22 7 1 0 37:7
2. Olimpia II Zambrów 8 18 6 0 2 28:12
3. Husar Nurzec 8 16 5 1 2 18:14
4. Bocian Boćki 8 15 5 0 3 21:12
5. Tur II Bielsk Podlaski 8 12 4 0 4 14:16
6. Kolejarz Czeremcha 8 10 3 1 4 18:25
7. LZS Narewka 8 10 3 1 4 9:16
8. Iskra Narew 8 10 3 1 4 8:11
9. Unia Ciechanowiec 7 6 1 3 3 10:15
10. Cresovia II Siemiatycze 8 5 1 2 5 10:21
11. Iskra Wyszki 8 5 1 2 5 10:26
12. Włókniarz Białystok 7 4 0 4 3 11:19

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1208 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39