Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.04.05 15:05, Aktualizacja: 2024.04.12 12:37
Po zimowej przerwie do gry wracają kluby z podlaskiej A-klasy. W ten weekend na boiskach zobaczymy ekipy z gr. II i III, a za tydzień do rywalizacji przystąpią także drużyny z gr. I.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: pixabay

A-klasa (gr. I) - tabela po rundzie jesiennej

1. Warmia II Grajewo 9 23 7 2 0 38:14
2. Polonia Raczki 9 20 6 2 1 26:9
3. Wissa II Szczuczyn 9 17 5 2 2 31:15
4. ŁKS 1926 II Łomża 9 16 5 1 3 37:20
5. Narew Choroszcz 9 14 4 2 3 17:15
6. Jastrząb Knyszyn 9 11 3 2 4 22:26
7. Verta Suwałki 9 11 3 2 4 15:21
8. Orzeł II Kolno 9 10 3 1 5 22:26
9. Jasion Jasionówka 9 6 2 0 7 9:37
10. Grab Janówka 9 0 0 0 9 4:38


A-klasa (gr. II) - 12. kolejka

Sobota (6.04)

Magnat Juchnowiec Kościelny - Supraślanka Supraśl 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Jaromiński 89 - Damian Sakowski 9, Sebastian Rybnik 81

KS II Wasilków - Korona Dobrzyniewo Duże 0:1 (0:1)
Bramka: Karol Adamski 15

Sky Białystok - Hetman Białystok 5:1 (3:1)
Bramki: Dawid Korotkiewicz 7, 43, 51, Damian Bieliński 10, Andrzej Gołub 90 - Dawid Sienkiewicz 15

Niedziela (7.04)

Hattrick Białystok - Kos 1984 Rutki 1:2 (0:1)
Bramki: Piotr Ponichtera 77 - Adrian Chrostowski 13, Daniel Rogulski 50k

Pauza: Piłkawka Białystok i Pasja Kleosin

Tabela po 12 kolejkach

1. Sky Białystok 10 30 10 0 0 30:8
2. Korona Dobrzyniewo Duże 10 24 8 0 2 19:10
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 10 18 6 0 4 32:10
4. Supraślanka Supraśl 10 17 5 2 3 23:17
5. Pasja Kleosin 9 15 5 0 4 20:16
6. Hattrick Białystok 10 14 4 2 4 15:13
7. Kos 1984 Rutki 10 13 4 1 5 15:26
8. KS II Wasilków 10 8 2 2 6 7:13
9. Hetman Białystok 10 4 1 1 8 13:24
10. Piłkawka Białystok 9 0 0 0 9 6:43


A-klasa (gr. III) - 12. kolejka

Sobota (6.04)

Iskra Narew - Cresovia II Siemiatycze 4:1 (1:1)
Bramki: Onufry Kos 15, 81, Gabriel Artemiuk 72, Łukasz Predko 88 - Igor Górski 29

Tur II Bielsk Podlaski - LZS Narewka 7:1 (4:1)
Bramki: Paweł Popik 11, Olaf Klimczuk 25, 43, Damian Dolina Sulima 33, Jakub Chomko 53, Olaf Wysocki 76, Dawid Nowakowski 89 - Jakub Kardasz 13

Bocian Boćki - Kolejarz Czeremcha 2:0 (1:0)
Bramki: Dmytro Heliuta 21, Andrzej Orzechowski 52

Niedziela (7.04)

Olimpia II Zambrów - Włókniarz Białystok 5:1 (0:1)
Bramki: Piotr Bruliński 46, Patryk Maksymiuk 48 sam., Krystian Tabędzki 64, 74, Kacper Dybowski 90 - Krystian Tabędzki 13 sam.

Unia Ciechanowiec - Iskra Wyszki 1:3 (0:3)
Bramki: Artur Biały 90 - Jacek Żoch 9k, Tomasz Olszewski 28, Michał Maciejuk 33

Żubr Drohiczyn - Husar Nurzec 2:0 (1:0)
Bramki: Dominik Zagubień 20, Sebastian Nogieć 90

Tabela po 12 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 12 31 10 1 1 47:14
2. Olimpia II Zambrów 12 30 10 0 2 50:18
3. Bocian Boćki 12 27 9 0 3 33:12
4. Tur II Bielsk Podlaski 12 21 7 0 5 26:21
5. Iskra Narew 12 20 6 2 4 21:16
6. Husar Nurzec 12 19 6 1 5 22:20
7. Unia Ciechanowiec 12 12 3 3 6 15:24
8. Iskra Wyszki 12 11 3 2 7 20:39
9. Kolejarz Czeremcha 12 11 3 2 7 22:34
10. LZS Narewka 12 10 3 1 8 11:30
11. Cresovia II Siemiatycze 12 8 2 2 8 16:35
12. Włókniarz Białystok 12 7 1 4 7 15:35

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
964 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39