Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.04.26 12:37, Aktualizacja: 2024.04.29 14:28
Warmia II Grajewo, Sky Białystok, Olimpia II Zambrów - to te drużyny w tej chwili znajdują się na czele trzech grup podlaskiej A-klasy. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze jednak trochę czasu, gdyż rywalizacja potrwa do połowy czerwca.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: pixabay

A-klasa (gr. I) - 12. kolejka

Niedziela (28.04)

Warmia II Grajewo - Verta Suwałki 3:0 (3:0)
Bramki: Dawid Kalinowski 4, 20, Łukasz Domurat 38

Grab Janówka - Narew Choroszcz 0:2 (0:1)
Bramki: Rafał Żero 30, Wojciech Brzeziński 74

Polonia Raczki - Jastrząb Knyszyn 4:5

Wissa II Szczuczyn - ŁKS 1926 II Łomża 2:5 (1:2)
Bramki: Krystian Sulewski 35, 89 - Adrian Mleczek 20, Patryk Kijek 29, Michał Pardo 62, 65, 78

Jasion Jasionówka - Orzeł II Kolno (mecz przełożony na 8.05)

Tabela po 12 kolejkach

1. Warmia II Grajewo 12 29 9 2 1 45:17
2. Narew Choroszcz 12 26 8 2 2 23:13
3. ŁKS 1926 II Łomża 12 22 7 1 4 53:25
4. Polonia Raczki 12 20 6 2 4 31:17
5. Jastrząb Knyszyn 12 20 6 2 4 33:33
6. Wissa II Szczuczyn 12 17 5 2 5 32:24
7. Verta Suwałki 12 14 4 2 6 19:26
8. Orzeł II Kolno 11 13 4 1 6 23:29
9. Jasion Jasionówka 11 7 2 1 8 12:41
10. Grab Janówka 12 1 0 1 11 7:53


A-klasa (gr. II) - 15. kolejka

Sobota (27.04)

Korona Dobrzyniewo Duże - Piłkawka Białystok 8:1 (5:1)
Bramki: Adrian Turowski 10, Bartłomiej Żuberek 17, 22, 33, Paweł Kieżel 45, Dawid Zieniewicz 56, Jakub Radziszewski 61, Jacek Kitlas 87 - Mateusz Arent 31

Hetman Białystok - Pasja Kleosin 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Sienkiewicz 3, Maciej Bójko 76

Niedziela (28.04)

Hattrick Białystok - KS II Wasilków 2:4 (0:1)
Bramki: Krzysztof Gawryluk 58, Damian Wasilewski 61 - Szymon Pikulski 39, 65, 83, Piotr Bondziul 72

Kos 1984 Rutki - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:3

Pauza: Supraślanka Supraśl i Sky Białystok

Tabela po 15 kolejkach

1. Sky Białystok 12 36 12 0 0 39:9
2. Korona Dobrzyniewo Duże 13 27 9 0 4 30:16
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 13 27 9 0 4 42:14
4. Pasja Kleosin 12 21 7 0 5 24:20
5. Supraślanka Supraśl 12 20 6 2 4 27:19
6. KS II Wasilków 13 17 5 2 6 17:17
7. Hattrick Białystok 12 14 4 2 6 17:22
8. Kos 1984 Rutki 13 13 4 1 8 18:37
9. Hetman Białystok 13 7 2 1 10 17:30
10. Piłkawka Białystok 11 0 0 0 11 7:54


A-klasa (gr. III) - 15. kolejka

Niedziela (28.04)

Kolejarz Czeremcha - Włókniarz Białystok 2:4 (1:2)
Bramki: Eryk Tyczyno 38, Maciej German 73k - Mateusz Paszkowski 7, 65, Radosław Małachwiej 32, Norbert Jarmołowicz 50

LZS Narewka - Husar Nurzec 0:1

Iskra Wyszki - Żubr Drohiczyn 0:7

Iskra Narew - Bocian Boćki 3:3

Cresovia II Siemiatycze - Tur II Bielsk Podlaski 5:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Majewski 48, 68, Marek Majewski 75, Kacper Zazuliński 82k, Maciej Radziszewski 88 - Dawid Nowakowski 36, 71, Oskar Niewiński 78

Unia Ciechanowiec - Olimpia II Zambrów 0:2 (0:2)
Bramki: Kacper Lisicki 27, Damian Brzeziński 41

Tabela po 15 kolejkach

1. Olimpia II Zambrów 15 39 13 0 2 64:19
2. Żubr Drohiczyn 14 37 12 1 1 58:14
3. Bocian Boćki 15 32 10 2 3 42:17
4. Tur II Bielsk Podlaski 15 27 9 0 6 35:26
5. Husar Nurzec 15 23 7 2 6 26:31
6. Iskra Narew 15 21 6 3 6 26::26
7. Unia Ciechanowiec 15 16 4 4 7 21:30
8. Włókniarz Białystok 15 14 3 5 7 24:40
9. Cresovia II Siemiatycze 15 13 3 4 8 25:42
10. Iskra Wyszki 15 11 3 2 10 20:51
11. Kolejarz Czeremcha 14 11 3 2 9 24:43
12. LZS Narewka 15 10 3 1 11 12:38

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1524 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39