Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.05.10 16:02, Aktualizacja: 2024.05.12 21:01
Przed nami kolejny piłkarski weekend. Harmonogram gier przedstawia się następująco.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: pixabay

A-klasa (gr. I) - 14. kolejka

Piątek (10.05)

Warmia II Grajewo - Wissa II Szczuczyn 1:2 (1:1)
Bramki: Łukasz Witkowski 27 - Kamil Trambecki 35

Niedziela (12.05)

Grab Janówka - Orzeł II Kolno 6:0 (2:0)
Bramki: Marcin Dawidowicz 21, Mateusz Wielgat 39, Denys Myslyvchenko 60, Miłosz Trocki 67, Adrian Karbowski 82, Mateusz Pietruliński 87

Jasion Jasionówka - Verta Suwałki 0:7 (0:3)
Bramki: Marcin Gościewski 3, Tomasz Dwojakowski 11, Daniel Kukowski 15, 50, 83, 90, Piotr Chomicz 75

Polonia Raczki - ŁKS 1926 II Łomża 6:7

Narew Choroszcz - Jastrząb Knyszyn 2:1 (0:1)
Bramki: Dawid Aneszko 51, Konrad Wszeborowski 84 - Dawid Hryń 27

Tabela po 14 kolejkach

1. Narew Choroszcz 14 32 10 2 2 27:15
2. Warmia II Grajewo 14 30 9 3 2 48:21
3. Polonia Raczki 14 26 8 2 4 42:23
4. ŁKS 1926 II Łomża 14 26 8 2 4 62:34
5. Jastrząb Knyszyn 14 23 7 2 5 38:37
6. Wissa II Szczuczyn 14 23 7 2 5 39:26
7. Verta Suwałki 14 17 5 2 7 26:28
8. Orzeł II Kolno 14 11 3 2 9 25:42
9. Jasion Jasionówka 14 8 2 2 10 16:54
10. Grab Janówka 14 4 1 1 12 14:57


A-klasa (gr. II) - 17. kolejka

Czwartek (9.05)

Sky Białystok - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:0

Sobota (11.05)

Korona Dobrzyniewo Duże - Supraślanka Supraśl 0:0 (0:0)

Niedziela (12.05)

Kos 1984 Rutki - Piłkawka Białystok 6:0 (4:0)
Bramki: Sebastian Żukowski 24, 58, Piotr Nowiński 26 sam., Kacper Jankowski 32, Kamil Gosiewski 43, Łukasz Trzaska 86

Hattrick Białystok - Pasja Kleosin 1:3 (1:0)
Bramki: Patryk Sańko 39 - Karol Kozłowski 57, Łukasz Janczewski 62, 80

Pauza: KS II Wasilków, Hetman Białystok

Tabela po 17 kolejkach

1. Sky Białystok 14 42 14 0 0 42:10
2. Korona Dobrzyniewo Duże 14 28 9 1 4 30:16
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 14 27 9 0 5 42:15
4. Pasja Kleosin 14 27 9 0 5 30:23
5. Supraślanka Supraśl 13 21 6 3 4 27:19
6. KS II Wasilków 14 17 5 2 7 18:19
7. Kos 1984 Rutki 15 16 5 1 9 26:40
8. Hattrick Białystok 13 14 4 2 7 18:25
9. Hetman Białystok 13 7 2 1 10 17:30
10. Piłkawka Białystok 12 0 0 0 12 7:60


A-klasa (gr. III) - 17. kolejka

Niedziela (12.05)

Bocian Boćki - Olimpia II Zambrów 0:2 (0:2)
Bramki: Paweł Kapica 27, Krzysztof Rostankowski 44

Iskra Narew - Żubr Drohiczyn 3:3 (0:1)
Bramki: Adrian Androsiuk 47, 90, Łukasz Predko 50 - Sylwester Tararuj 33, Łukasz Radziszewski 72k, Dawid Łosicki 76

Iskra Wyszki - Husar Nurzec 3:5 (2:3)
Bramki: Michał Maciejuk 23, 86, Dawid Radkiewicz 40 - Paweł Sołościuk 26, 47, 73, Marcin Sejbuk 42, Marcin Żornaczuk 44,

Kolejarz Czeremcha - LZS Narewka 1:0 (1:0)
Bramka: Mareusz Samosiuk 37

Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski 4:3

Cresovia II Siemiatycze - Włókniarz Białystok 0:0 (0:0)

Tabela po 17 kolejkach

1. Olimpia II Zambrów 17 45 15 0 2 73:19
2. Żubr Drohiczyn 16 38 12 2 2 61:18
3. Bocian Boćki 17 32 10 2 5 43:22
4. Husar Nurzec 17 29 9 2 6 32:34
5. Tur II Bielsk Podlaski 17 27 9 0 8 39:32
6. Iskra Narew 17 25 7 4 6 31:30
7. Unia Ciechanowiec 17 22 6 4 7 28:34
8. Włókniarz Białystok 17 18 4 6 7 27:41
9. Cresovia II Siemiatycze 17 17 4 5 8 26:42
10. Kolejarz Czeremcha 16 14 4 2 10 25:44
11. Iskra Wyszki 17 11 3 2 12 24:59
12. LZS Narewka 17 10 3 1 13 12:46

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39