Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.06.07 13:52, Aktualizacja: 2024.06.13 12:03
Przed nami kolejny weekend z meczami na szczeblu A-klasy. Terminarz gier wygląda następująco.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: Grzegorz Chuczun

A-klasa (gr. I) - 18. kolejka

Niedziela (9.06)

Grab Janówka - Verta Suwałki 2:1 (2:0)
Bramki: Krzysztof Kotarski 45, Dominik Sosnowski 45 sam. - Dominik Sosnowski 81

Narew Choroszcz - Warmia II Grajewo 4:3 (3:0)
Bramki: Bartłomiej Silwonik 5, Dmytro Kazimirov 19, Dawid Aneszko 23, Kacper Mieczkowski 89 - Jan Poślednik 68, Łukasz Witkowski 69, Jakub Domitrz 90

Jasion Jasionówka - Polonia Raczki 3:12

Orzeł II Kolno - Wissa II Szczuczyn (godz. 18.00)

Jastrząb Knyszyn - ŁKS 1926 II Łomża 8:3 (2:3)
Bramki: Eryk Chrzanowski 24, 39, 51, 60, Adam Orłowski 49, 55, Mateusz Cybulko 56, 90 - Michał Pardo 8, 11, 16

Tabela po 18 kolejkach

1. Narew Choroszcz 18 44 14 2 2 42:17
2. Polonia Raczki 18 38 12 2 4 66:30
3. Warmia II Grajewo 18 36 11 3 4 65:30
4. ŁKS 1926 II Łomża 18 32 10 2 6 77:49
5. Jastrząb Knyszyn 18 32 10 2 6 56:48
6. Wissa II Szczuczyn 17 23 7 2 8 41:36
7. Orzeł II Kolno 17 17 5 2 10 36:50
8. Verta Suwałki 18 17 5 2 11 27:40
9. Jasion Jasionówka 18 11 3 2 13 24:80
10. Grab Janówka 18 7 2 1 15 19:73


A-klasa (gr. II) - 21. kolejka

Sobota (8.06)

Sky Białystok - Supraślanka Supraśl 5:1

Magnat Juchnowiec Kościelny - Piłkawka Białystok 5:0

Hattrick Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże 4:3

Kos 1984 Rutki - Hetman Białystok 5:3

Pauza: Pasja Kleosin i KS II Wasilków

Tabela po 21 kolejkach

1. Sky Białystok 17 51 17 0 0 56:13
2. Magnat Juchnowiec Kościelny 18 39 13 0 5 55:18
3. Korona Dobrzyniewo Duże 17 32 10 2 5 37:23
4. Supraślanka Supraśl 17 27 8 3 6 35:30
5. Pasja Kleosin 17 27 9 0 8 34:37
6. KS II Wasilków 17 23 7 2 8 39:23
7. Kos 1984 Rutki 18 23 7 2 9 37:46
8. Hattrick Białystok 17 20 6 2 9 25:36
9. Hetman Białystok 17 10 3 1 13 30:39
10. Piłkawka Białystok 17 0 0 0 17 10:93


A-klasa (gr. III) - 21. kolejka

Sobota (8.06)

Iskra Narew - Kolejarz Czeremcha 6:3

Żubr Drohiczyn - Olimpia II Zambrów 9:0

Niedziela (9.06)

Bocian Boćki - Husar Nurzec 1:3

Unia Ciechanowiec - LZS Narewka 3:1

Cresovia II Siemiatycze - Iskra Wyszki 3:2

Tur II Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok 2:1

Tabela po 21 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 21 53 17 2 2 88:21
2. Olimpia II Zambrów 21 51 17 0 4 73:30
3. Iskra Narew 21 37 11 4 6 48:34
4. Husar Nurzec 21 35 11 2 8 39:35
5. Bocian Boćki 21 33 10 3 8 46:31
6. Unia Ciechanowiec 21 31 9 4 8 38:41
7. Tur II Bielsk Podlaski 21 31 10 1 10 44:45
8. Cresovia II Siemiatycze 21 29 8 5 8 41:46
9. Włókniarz Białystok 21 21 5 6 10 32:51
10. Kolejarz Czeremcha 21 17 5 2 14 32:64
11. Iskra Wyszki 21 12 3 3 15 29:70
12. LZS Narewka 21 11 3 2 16 16:58

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1111 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39