Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 31. kolejka

2021.06.05 07:27, Aktualizacja: 2021.06.07 21:05
Wszystkie mecze 31. kolejki Keeza Klasy Okręgowej rozegrane zostaną w niedzielę (6.06). Jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy Tura II Bielsk Podlaski i Czarnych Czarna Białostocka.
Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 31. kolejka
Fot: Grzegorz Chuczun

Keeza Klasa okręgowa - 31. kolejka

Niedziela (6.06)

Tur II Bielsk Podlaski - Czarni Czarna Białostocka 0:3 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Żuberek 13, 48, Andrei Krechak 57

UM Krynki - Rudnia Zabłudów 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Lewicki 90+1

Narew Choroszcz - Pomorzanka Sejny 2:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Silwonik 39, Jan Kacprowski 78 - Adrian Łejmel 60

Orlęta Czyżew - Piast Białystok 3:2 (0:0)
Bramki: Adam Ilczuk 49, 58, Adam Sierota 54 - Łukasz Wojno 71, Piotr Kateusz 90+3

Jasion Jasionówka - KS Śniadowo 3:5 (1:2)
Bramki: Damian Węgrzyn 36, 54, Leszek Zawadzki 90+2 - Patryk Godlewski 11, Paweł Skarzyński 34, 56, Paweł Zalewski 74, Karol Choiński 81

Hetman Tykocin - Bocian Boćki 6:1 (2:0)
Bramki: Klaudiusz Stachurski 6, Mateusz Huczko 35, Patryk Fabiszewski 51, Igor Michajłow 72, Rafał Maliszewski 79, 90 - Jakub Nachiło 85

Korona Dobrzyniewo Duże - Unia Ciechanowiec 1:2 (1:2)
Bramki: Dawid Zieniewicz 12 - Hubert Karpiński 22, Szymon Radziszewski 29

KS Grabówka - Kora Korycin 4:0 (1:0)
Bramki: Jakub Gierasimczuk 6, Mateusz Kalinowski 54, 84, Łukasz Bagrowski 82

Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka 0:1 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Łapiński 82

Aktualna tabela

1. KS Grabówka 29 75 24 3 2 88:18
2. Czarni Czarna Białostocka 29 64 20 4 5 65:22

3. Puszcza Hajnówka 29 62 19 5 5 90:40
4. KS Śniadowo 29 56 18 2 9 84:42
5. UM Krynki 29 51 15 6 8 62:33
6. Piast Białystok 29 50 16 2 11 84:56
7. Rudnia Zabłudów 29 43 12 7 10 41:43
8. Hetman Tykocin 29 42 13 3 13 73:55
9. Narew Choroszcz 29 41 13 2 14 57:65
10. Pomorzanka Sejny 29 41 11 8 10 55:38
11. Orlęta Czyżew 29 40 12 4 13 64:57
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 29 39 11 6 12 47:45
13. Unia Ciechanowiec 29 33 10 3 16 30:68
14. Tur II Bielsk Podlaski 29 30 10 0 19 42:74
15. Kora Korycin 29 28 8 4 17 35:85
16. Bocian Boćki 29 24 7 3 19 43:81
17. Korona Dobrzyniewo Duże 29 21 6 3 20 40:82
18. Jasion Jasionówka 29 9 2 3 24 16:112


Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Aktualna sytuacja (terminarz spotkań, wyniki, układ tabeli) w:
IV lidze,
A-klasie (gr. I),
A-klasie (gr. II).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

802 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39