Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 7. kolejka

2020.09.04 12:47, Aktualizacja: 2020.09.07 19:20
W tej chwili w podlaskiej klasie okręgowej na czele tabeli znajduje się Puszcza Hajnówka i prawdopodobnie na razie nic w tej kwestii się nie zmieni, gdyż lider podejmie w niedzielę (6.09) outsidera z Jasionówki.
Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 7. kolejka
Fot: pixabay.com

Klasa okręgowa - 7. kolejka

Sobota (5.09)

Magnat Juchnowiec Kościelny - Tur II Bielsk Podlaski 3:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Zielinko 47, Krystian Bogacewicz 57, Szymon Grzybowski 89 - Mateusz Samosiuk 70

Narew Choroszcz - Hetman Tykocin (mecz przełożony na 22.09)

Piast Białystok - Unia Ciechanowiec 6:0 (5:0)
Bramki: Dominik Łapiński 16, 38, Konrad Dojlidko 18, Emil Czarnowski 22, Piotr Kateusz 44, Piotr Narewski 72

Niedziela (6.09)

Rudnia Zabłudów - Bocian Boćki 4:1 (1:0)
Bramki: Marek Muklewicz 36, 76, Radosław Klepacki 59, Filip Tarasiuk 78 - Andrzej Orzechowski 81

Orlęta Czyżew - Czarni Czarna Białostocka 0:1 (0:0)
Bramka: Maciej Luty 62

UM Krynki - Korona Dobrzyniewo Duże 4:1 (2:0)
Bramki: Szymon Kucharski 13sam., Maciej Jurczenia 40, Przemysław Szymanowicz 72, Tomasz Gdyszyński 86 - Kevin Budnik 80

KS Śniadowo - KS Grabówka 1:3 (0:1)
Bramki: Adrian Mleczek 57 - Maciej Kurcewicz 6, Kamil Gryko 70, 84

Pomorzanka Sejny - Kora Korycin 8:0 (2:0)
Bramki: Jakub Kowalewski 30, Adam Miszkiel 44, Paweł Kuklewicz 54, 60, 63, 67, 89, Piotr Leszczyński 77

Puszcza Hajnówka - Jasion Jasionówka 13:0 (5:0)
Bramki: Mariusz Lasota 3, 7, 29, 48, 59, Sebastian Czurak 13, Tomasz Hudoń 31, Mateusz Nakielski 58, 64, 68, 79, 81, Michał Grygoruk 65

Tabela po 7 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 7 21 7 0 0 39:4
2. KS Grabówka 7 21 7 0 0 28:3

3. Czarni Czarna Białostocka 7 16 5 1 1 15:4
4. Rudnia Zabłudów 7 16 5 1 1 15:8
5. Pomorzanka Sejny 7 13 4 1 2 19:6
6. Bocian Boćki 7 12 4 0 3 14:12
7. UM Krynki 6 10 3 1 2 11:9
8. Orlęta Czyżew 7 10 3 1 3 10:12
9. Piast Białystok 7 9 3 0 4 16:15
10. KS Śniadowo 6 9 3 0 3 13:11
11. Narew Choroszcz 6 9 3 0 3 10:16
12. Unia Ciechanowiec 7 9 3 0 4 6:15
13. Hetman Tykocin 6 6 2 0 4 15:12
14. Magnat Juchnowiec Kościelny 5 6 2 0 3 7:14
15. Kora Korycin 7 4 1 1 5 9:25
16. Korona Dobrzyniewo Duże 7 3 1 0 6 7:19
17. Tur II Bielsk Podlaski 7 3 1 0 6 5:21
18. Jasion Jasionówka 7 0 0 0 7 1:34


Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Aktualna sytuacja (terminarz spotkań, wyniki, układ tabeli) w:
IV lidze,
A-klasie (gr. I),
A-klasie (gr. II).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1195 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39