Podlaski Futbol. Ostatnia kolejka w IV lidze i KOS. Wyniki i tabela

2015.06.11 00:00
Podlaski futbol dobiega końca. W ten weekend zostanie rozegrana ostania kolejka w IV lidze podlaskiej i KOS. Poniżej przedstawiamy zestaw wszystkich gier wraz z aktualnymi tabelami.
Podlaski Futbol. Ostatnia kolejka w IV lidze i KOS. Wyniki i tabela
Fot: Michał Kardasz

IV liga podlaska - 30. kolejka

Czwartek (11.06)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Sokółka 1:0 (0:0)
Bramki: Brokowski 86'

Sobota (13.06)

Wissa Szczuczyn - Sparta Augustów 5:1 (1:0)
Bramki: Marcinkiewicz P. x2, Dąbrowski, Wojtkielewicz, Berezowski S. - ?

Wigry II Suwałki - Magnat Juchnowiec Kościelny 0:2 (0:0)
Bramki: Kożuszkiewicz 60', Muszyński 82'

Pogoń Łapy - Tur Bielsk Podlaski 0:2 (0:1)
Bramki: Car 18', Kosiński K. 85'

Gryf Gródek - MKS Mielnik 0:8 (0:3)
Bramki: Andryszek x2, Iwaniuk, Borowy, Treszczotko, Jakimczuk, Gołubkieiwcz, Żornaczuk

KS Śniadowo - KS Michałowo 2:4 (0:1)
Bramki: Zwierciadłowski 61', Żebrowski 83' - Kossyk 20', 59', Wołczyński 49', Doroszko B. 81'

Niedziela (14.06)

Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki 3:2 (1:2)
Bramki: Zalewski x2, Ostapczuk - Maciorowski 5', Odyjewski 17'

Sparta 1951 Szepietowo - Hetman Tykocin 1:0 (1:0)
Bramki: Dłuski 4'

Tabela IV ligi

1. Wissa Szczuczyn 30 69 70:28 - awans
2. KS Michałowo 30 63 73:37 - awans
-
3. Ruch Wysokie Mazowieckie 30 54 54:39
4. Wigry II Suwałki 30 52 56:44
5. Cresovia Siemiatycze 30 51 54:45
6. Tur Bielsk Podlaski 30 50 62:39
7. Hetman Tykocin 30 43 44:53
8. Sparta 1951 Szepietowo 30 42 47:36
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 30 40 32:38
10. MKS Mielnik 30 39 44:43
11. KS Śniadowo 30 37 59:67
12. Pogoń Łapy 30 33 37:45
-
13. Promień Mońki 30 28 33:51 - spadek
14. Sokół Sokółka 30 26 49:69 - spadek
15. Sparta Augustów 30 23 37:55 - spadek
16. Gryf Gródek 30 19 23:85 - spadek

KOS grupa I - 26. kolejka

Pionier Brańsk - Iskra Narew - walkower 3:0
Promil Białystok - Kolejarz Czeremcha - walkower 0:3

Sobota (13.06)

COKiS Ciechanowiec - LZS Narewka 1:3 (0:0)
Bramki: Marcinkowski - Andrzejewski 60', Gryko 68', Walenciej 81'

Rudnia Zabłudów - Hetman Białystok 0:1 (0:1)
Bramka: Nasuto 14'

Husar Nurzec- Tur II Bielsk Podlaski 4:3 (1:2)
Bramki: Gronowski x2, Jezierski, Wawrzyniak - Pradyszczuk 30', Karanowski 40', Żukowski 89'

Pasja Kleosin - Korona Dobrzyniewo Duże 2:2 (2:1)
Bramki: ? - Wróblewski 35', Kitlas 85'

Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno 2:4 (1:2)
Bramki: Kujawa 22', Jurgielewicz 83' - Butkiewicz, Sak, Kobeszko, Gosko

Tabela - KOS gr. I

1. Rudnia Zabłudów 26 64 77:22 - awans
2. LZS Narewka 26 58 69:20 - awans
-
3. Hetman Białystok 26 57 52:26
4. Kolejarz Czeremcha 26 50 65:38
5. Krypnianka Krypno 26 45 69:47
6. Husar Nurzec 26 43 60:58
7. Korona Dobrzyniewo Duże 26 41 64:35
8. Orlęta Czyżew 26 36 53:54
9. Tur II Bielsk Podlaski 26 30 34:44
10. COKiS Ciechanowiec 26 30 41:55
11. Pasja Kleosin 26 21 40:64
12. Pionier Brańsk 26 19 37:77
-
13. Iskra Narew 26 21 34:66 - Iskra wycofała się z rozgrywek - spadek
14. Promil Białystok 26 1 8:104 - Promil wycofał się z rozgrywek
- spadek

KOS grupa II - 26. kolejka

Sobota (13.06)

Supraślanka Supraśl - Orzeł Kolno 2:3
Bramki:

Polonia Raczki - Piast Białystok 0:5 (0:3)
Bramki: Grzanka 19', Wojno 35', Zalewski 40', Wasiluk 56', Ciwoniuk 71'

Urząd Miejski Krynki - Sudovia Szudziałowo 2:0 (1:0)
Bramki: Stefanowicz J. 32', Surowiec W. 90'

Jasion Jasionówka - Pomorzanka Sejny 1:0 (0:0)
Bramka: Zawadzki 90'

Niedziela (14.06)

KS Studzianki - Konar-Kora Korycin 2:1 (1:0)
Bramki: Lazewski 40', Urbanek 65' - Akimowicz 70'

Victoria Jedwabne - Gieret Giby 4:3 (3:2)
Bramki: Przybylski 17', 27', Zalewski 45', Lis 57' - Wysocki 12', Dembowski 37', Dorochowicz 72'

Biebrza Goniądz - Pogranicze Kuźnica - walkower 3:0 - drużyna gości nie dojechała na mecz

Tabela - KOS gr. II

1. Orzeł Kolno 26 65 104:41 - awans
2. Piast Białystok 26 58 72:25 - awans
-
3. Biebrza Goniądz 26 56 68:31
4. Victoria Jedwabne 26 53 77:43
5. UM Krynki 26 45 65:41
6. Jasion Jasionówka 26 44 48:42
7. Gieret Giby 26 43 55:39
8. Kora Korycin 26 27 38:63
9. Supraślanka Supraśl 26 24 43:71
10. Pogranicze Kuźnica 26 23 43:72
11. Sudovia Szudziałowo 26 23 40:56
12. Pomorzanka Sejny 26 23 39:61
-
13. LZS Studzianki 26 18 35:85 - spadek
14. Polonia Raczki 26 12 24:81 - spadek

Wszystkie wyniki oraz tabele są na bieżąco aktualizowane

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
540 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39