Podlaski futbol: Terminy środowych spotkań piłkarskich

2013.05.28 00:00
W najbliższą środę (29.05) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Terminy środowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Nowicki

Strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

Wyniki spotkań drużyn reprezentujących Podlasie w kraju

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

27. kolejka


29 maja

Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 (0:0). Bramki: Filipek 70 - P. Bondziul 69.

Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 4:2 (1:1). Bramki: Waląg 22, 48, Jabłonowski 65, Ksiuk 87 - Kowalewski 25, Piątkowski 58.

MKS Korsze - Wissa Szczuczyn 0:1 (0:1). Bramka: Kurcewicz 15.

ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo 3:0 (1:0). Bramki: Ambrożewicz 24, 57, Rydzewski 55 (k).

Mrągowia Mrągowo - Olimpia 2004 Elbląg 2:0 (1:0). Bramki: Machniak 11, 62.

Tur Bielsk Podlaski - Start Działdowo 2:1 (0:0). Bramki: Kesler 70, Murawski 90 - Figurski 61.

Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 5:0 (3:0). Bramki: Zapolnik 10, 25, 65, 75, Hryszko 11.

Płomień Ełk - Orzeł Kolno 6:0 (3:0). Bramki: Twardowski 19 (k), 20, 49, Kuśnierz 29, K. Stankiewicz 70, Zalewski 79.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 27 - 55 - 52:16
2. Mrągowia Mrągowo 26 - 53 - 50:29
3. Płomień Ełk 27 - 46 - 48:32
4. MKS Korsze 27 - 45 - 52:39
5. Olimpia 2004 Elbląg 26 - 42 - 38:23
6. Sokół Ostróda 26 - 39 - 38:35
7. Wissa Szczuczyn 26 - 39 - 38:36
8. ŁKS 1926 Łomża 26 - 39 - 39:32
9. Granica Kętrzyn 26 - 38 - 35:49
10. Dąb Dąbrowa Białostocka 27 - 37 - 43:44
11. Start Działdowo 26 - 36 - 27:28
12. Tur Bielsk Podlaski 26 - 35 - 31:34
13. Huragan Morąg 26 - 35 - 32:28
14. Warmia Grajewo 26 - 24 - 29:46
15. Motor Lubawa 26 - 24 - 31:47
16. Orzeł Kolno 26 - 5 - 13:78


IV liga

27. kolejka


25 maja

LZS Narewka - Włókniarz Białystok 3:0 (2:0). Bramki: Zubowski 4, Lasota 30, 70.

29 maja

Hetman Tykocin - Gryf Gródek 1:4 (1:2). Bramki: P. Maliszewski 42 - Śliwowski 12, Dzierzgowski 16, 82, Kozłowski 72.

KS Michałowo - Znicz Suraż 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi

Magnat Juchnowiec Kościelny - Sparta Augustów 0:3 (0:2). Bramki: Haraburda 12, Chabasiński 30, Czereszewski 75 (k).

Piast Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 2:2 (1:0). Bramki: Wojno 30, Zdzichowicz 53 - Kowalczyk 61, 88.

Pogoń Łapy - Sokół Sokółka 1:0 (0:0). Bramka: Hryniuk 67 (k).

Promień Mońki - Puszcza Hajnówka 4:1 (2:0). Bramki: Chrzanowski 19, Godlewski 22, 55, Studniarek 89 (k) - Nakielski 81.

12 czerwca

Hetman Białystok - Cresovia Siemiatycze godz. 17.00

Tabela

1. Promień Mońki 25 - 56 - 62:27
2. LZS Narewka 25 - 50 - 45:24
3. Gryf Gródek 25 - 49 - 59:25
4. Sparta Augustów 25 - 45 - 40:26
5. Sparta 1951 Szepietowo 25 - 44 - 49:34
6. Hetman Tykocin 25 - 39 - 39:33
7. Pogoń Łapy 25 - 38 - 33:28
8. Cresovia Siemiatycze 24 - 37 - 42:35
9. Piast Białystok 25 - 36 - 41:43
10. Hetman Białystok 24 - 33 - 36:25
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 25 - 33 - 48:53
12. Puszcza Hajnówka 25 - 31 - 24:33
13. KS Michałowo 25 - 27- 26:39
14. Sokół Sokółka 25 - 20 - 26:55
15. Włókniarz Białystok 25 - 14 - 26:56
16. Znicz Suraż 25 - 5 - 10:70


Klasa Okręgowa

27. kolejka


29 maja

Iskra Narew - Forty Piątnica 0:0.

Korona Dobrzyniewo Duże - Gieret Giby 1:0 (0:0). Bramka: Dudziński 59.

Krypnianka Krypno - Wigry II Suwałki 4:2 (2:1). Bramki: A. Orłowski 38 (k), 48, M. Butkiewicz 42, 58 - Sawicki 13, Gondek 63.

KS Śniadowo - Sudovia Szudziałowo - drużyna gości nie stawiła się na mecz

MKS Mielnik - Rudnia Zabłudów 2:0 (1:0). Bramki: Żuber 28, Domański 51.

ŁKS 1926 II Łomża - Pomorzanka Sejny 3:4 (2:2). Bramki: Kozłowski 36, Sawko 41, 50 - Łejmel 16, 29, 55, 75.

KS Wasilków - Polonia Raczki 2:2 (1:2). Bramki: Zieliński 27, Petruk 57 - Kalwajtys 24, D. Jarząbski 40.

Narew Choroszcz - Orlęta Czyżew 0:2 (0:0). Bramki: Gryczan 62, 89.

Tabela

1. MKS Mielnik 24 - 58 - 83:16
2. KS Wasilków 25 - 56 - 65:17
3. KS Śniadowo 24 - 51 - 55:25
4. ŁKS 1926 II Łomża 24 - 46 - 63:35
5. Wigry II Suwałki 25 - 37 - 51:46
6. Orlęta Czyżew 25 - 36 - 31:47
7. Forty Piątnica 25 - 35 - 40:31
8. Gieret Giby 25 - 33 - 34:52
9. Pomorzanka Sejny 25 - 29 - 33:54
10. Krypnianka Krypno 25 - 29 - 46:45
11. Sudovia Szudziałowo 24 - 29 - 35:56
12. Iskra Narew 25 - 29 - 28:49
13. Korona Dobrzyniewo Duże 25 - 28 - 29:48
14. Rudnia Zabłudów 25 - 28 - 27:29
15. Polonia Raczki 25 - 23 - 24:35
16. Narew Choroszcz 25 - 14 - 24:83


A klasa

27. kolejka


29 maja

Kolejarz Czeremcha - Biebrza Goniądz 2:2 (0:1). Bramki: M. Aleksiejuk 38, Samosiuk 90+3 - Jasiński 26, M. Purta 67.

Konar Kora Korycin - Bocian Boćki 6:2 (5:0). Bramki: I. Lech 3, 7, 10, Popowski 33, Burnewicz 36, Ł. Wnorowski 65 - M. Jakubowski 60, Orzechowski 77 (k).

KS Sokoły - KS UM Krynki 2:0 (0:0). Bramki: Bujno 50, Polowczyk 70.

KS Studzianki - Tur II Bielsk Podlaski 3:2 (2:1). Bramki: T. Łazewski 31, Górko 75, Korżyński 80 - Wierbicki 70, Pradyszczuk 84.

Orzeł Kleszczele - Skra Wizna 3:2 (2:1). Bramki: samobójcza 4, Charyton 26, Sawicz 55 (k) - ?

Pionier Brańsk - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:15 (1:6) Bramki: Majkowski 45 - Warakomski 9, 36, 40, Pasko 15, 81, Kapelewski 19, Porowski 26, 63, 85, Kułkiewicz 48, 71, 82, 89, 90, Brokowski 53.

Podlasiak Knyszyn - Promil Białystok 3:2 (1:2). Bramki: Poliński 20, 50, Gajda 90 - Choiński 26, 44.

30 maja

KS Miastkowo - Victoria Jedwabne 2:3 (2:2). Bramki: Tercjak 7, Gałązka 15 - Fiedorczuk 10, Przybylski 25, Modzelewski 88.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 26 - 71 - 132:19
2. Victoria Jedwabne 25 - 58 - 113:32
3. Podlasiak Knyszyn 26 - 52 - 72:29
4. Biebrza Goniądz 25 - 47 - 57:54
5. Tur II Bielsk Podlaski 25 - 44 - 64:38
6. KS UM Krynki 25 - 38 - 55:60
7. Konar Kora Korycin 25 - 37 - 55:45
8. Kolejarz Czeremcha 26 - 36 - 53:60
9. KS Miastkowo 25 - 33 - 52:51
10. KS Sokoły 25 - 33 - 54:70
11. Promil Białystok 25 - 29 - 53:53
12. Orzeł Kleszczele 25 - 27 - 37:79
13. KS Studzianki 24 - 26 - 59:81
14. Skra Wizna 25 - 22 - 46:71
15. Pionier Brańsk 25 - 17 - 38:102
16. Bocian Boćki 25 - 8- 29:125

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1405 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39