Podlaski futbol: Terminy środowych spotkań piłkarskich

2013.06.04 00:00
W najbliższą środę (5.06) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Terminy środowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Nowicki

II liga wschodnia

22. kolejka


6 kwietnia

Wigry Suwałki - Unia Tarnów 0:2 (0:0). Bramki: Bednarczyk 52, Kazik 55 (k).

Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 1:1 (0:0). Bramki: Cichy 62 - Paluchowski 64.

5 czerwca

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:4 (1:1). Bramki: Truszkowski 5 - Kornacki 25, 90, Cieciura 52, Radecki 54.

Wisła Płock - Wisła Puławy 2:1 (0:1). Bramki: Dziedzic 68, 71 - Nowak 44.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 0:0.

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 2:2 (1:1). Bramki: Wójcik 4, Ekwueme 83 - Duda 33 (k), Prokić 90.

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0). Bramki: Argasiński 27, Reiman 57 - Graczyk 54 (k).

Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 1:4 (0:1). Bramki: Kayizzi 62 - Janik 37, Popiela 68 (k), 72, Nowak 90.

6 czerwca

Resovia Rzeszów - Concordia Elbląg 0:0.

Tabela

1. Wisła Płock 32 - 66 - 52:25
2. Puszcza Niepołomice 32 - 66 - 57:32
3. Pelikan Łowicz 32 - 62 - 43:23
4. Resovia Rzeszów 32 - 54 - 35:25
5. Wisła Puławy 32 - 52 - 40:29
6. Olimpia Elbląg 32 - 47 - 23:15
7. Radomiak Radom 32 - 46 - 43:39
8. Pogoń Siedlce 32 - 45 - 42:37
9. Znicz Pruszków 32 - 44 - 34:34
10. Stal Stalowa Wola 32 - 44 - 28:31
11. Unia Tarnów 32 - 38 - 38:48
12. Stal Rzeszów 32 - 36 - 32:31
13. Wigry Suwałki 32 - 36 - 31:36
14. Garbarnia Kraków 32 - 34 - 37:60
15. Motor Lublin 32 - 32 - 38:51
16. Siarka Tarnobrzeg 32 - 29 - 35:48
17. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 32 - 27 - 30:49
18. Concordia Elbląg 32 - 27 - 21:46


III liga podlasko-warmińsko-mazurska

19. kolejka


6 kwietnia

Olimpia Zambrów - MKS Korsze 3:0 (0:0). Bramki: Grzybowski 64, Poduch 69, Jakuszewski 80.

5 czerwca

Mrągowia Mrągowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0 (0:0). Bramka: Sobotka 53 (k).

Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża 0:0.

Płomień Ełk - Motor Lubawa 4:0 (3:0). Bramki: Twardowski 6, 13, 32, Pianka 80.

Orzeł Kolno - Huragan Morąg 0:4 (0:3). Bramki: Stefanowicz 12, Galik 30, Pisiak 44 (s), Żórański 88.

Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn 1:0 (0:0). Bramka: Płoszczuk 60.

Start Działdowo - Wissa Szczuczyn 1:1 (1:0). Bramki: Figurski 41 - Kurcewicz 90+3.

Olimpia 2004 Elbląg - Warmia Grajewo 1:1 (1:0). Bramki: Baran 19 (k) - Kowalko 90+4.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 28 - 58 - 55:18
2. Mrągowia Mrągowo 28 - 56 - 51:31
3. Płomień Ełk 28 - 49 - 52:32
4. Olimpia 2004 Elbląg 28 - 46 - 42:24
5. MKS Korsze 28 - 45 - 53:41
6. Sokół Ostróda 28 - 43 - 39:35
7. Wissa Szczuczyn 28 - 43 - 40:37
8. Granica Kętrzyn 28 - 41 - 38:50
9. ŁKS 1926 Łomża 28 - 40 - 39:35
10. Start Działdowo 28 - 40 - 30:29
11. Huragan Morąg 28 - 38 - 36:31
12. Dąb Dąbrowa Białostocka 28 - 37 - 43:45
13. Tur Bielsk Podlaski 28 - 37 - 31:34
14. Warmia Grajewo 28 - 28 - 32:48
15. Motor Lubawa 28 - 24 - 31:52
16. Orzeł Kolno 28 - 5 - 15:85


IV liga

19. kolejka


5 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny - Cresovia Siemiatycze 1:1 (0:0). Bramki: Szychowski 58 - Leszczyński 88.

Piast Białystok - LZS Narewka 0:2 (0:0). Bramki: Lasota 55, Zubowski 88.

Pogoń Łapy - KS Michałowo 3:4 (0:2). Bramki: Minow 71, 73, P. Kuc 90+3 - Czaplejewicz 30, Prusinowski 36, 66, Rybołowicz 90+2.

Promień Mońki - Hetman Tykocin 2:1 (1:1). Bramki: Zawadzki 28, 78 - Szymaniuk 42.

Puszcza Hajnówka - Hetman Białystok 5:1 (2:1). Bramki: Langa 21, Nakielski 41, 65, 71, Karpiuk 83 - Domalewski 43.

Sokół Sokółka - Gryf Gródek 1:5 (1:1). Bramki: K. Czaplejewicz 30 - Dzierzgowski 12, 70, Kozłowski 51, 75, Marczuk 56.

Sparta 1951 Szepietowo - Znicz Suraż 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi.

Sparta Augustów - Włókniarz Białystok - drużyna gości nie posiadała ważnych badań lekarskich.

Tabela

1. Promień Mońki 27 - 59 - 65:32
2. LZS Narewka 27 - 56 - 48:24
3. Gryf Gródek 27 - 55 - 67:28
4. Sparta 1951 Szepietowo 27 - 50 - 57:34
5. Sparta Augustów 26 - 45 - 40:27
6. Hetman Tykocin 27 - 42 - 43:35
7. Cresovia Siemiatycze 26 - 41 - 47:37
8. Piast Białystok 27 - 39 - 44:45
9. Pogoń Łapy 27 - 38 - 36:33
10. Puszcza Hajnówka 27 - 37 - 30:34
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 27 - 34 - 49:59
12. Hetman Białystok 26 - 33 - 39:33
13. KS Michałowo 27 - 31 - 32:44
14. Sokół Sokółka 27 - 20 - 27:63
15. Włókniarz Białystok 26 - 15 - 28:58
16. Znicz Suraż 27 - 5 - 10:76


Klasa Okręgowa

19. kolejka


5 czerwca

MKS Mielnik - Forty Piątnica 9:1 (3:0). Bramki: Żuber 10, Domański 20, 71, Gołubkiewicz 24, 78 Kamiński 49, 55, Jakubiec 76, Radziszewski 86 - Kanadys 53.

ŁKS 1926 II Łomża - KS Śniadowo 1:6 (0:3). Bramki: Sawko 72 - Wilczewski 10, Żebrowski 11, 18, D. Szabłowski 80, Pardo 81, Piechowski 89.

Narew Choroszcz - Korona Dobrzyniewo Duże 1:1 (0:0). Bramki: Sokół 60 - Szaciłowski 80.

Orlęta Czyżew - Iskra Narew 0:1 (0:0). Bramka: Papiernik 77.

Polonia Raczki - Gieret Giby 0:0.

Pomorzanka Sejny - Wigry II Suwałki 0:2 (0:1). Bramki: Koch 12, Omilianowicz 75.

Rudnia Zabłudów - Sudovia Szudziałowo 2:2 (1:2). Bramki: Bańkowski 38, Klepacki 60 - Białoboki 18, 30.

13 czerwca

KS Wasilków - Krypnianka Krypno godz. 17.00

Tabela

1. MKS Mielnik 27 - 67 - 100:18
2. KS Wasilków 26 - 59 - 66:17
3. KS Śniadowo 26 - 54 - 61:28
4. ŁKS 1926 II Łomża 27 - 46 - 64:45
5. Wigry II Suwałki 27 - 43 - 55:46
6. Forty Piątnica 27 - 38 - 43:40
7. Gieret Giby 27 - 37 - 35:52
8. Orlęta Czyżew 27 - 36 - 31:49
9. Rudnia Zabłudów 27 - 32 - 31:31
10. Krypnianka Krypno 26 - 32 - 47:45
11. Iskra Narew 27 - 32 - 29:50
12. Sudovia Szudziałowo 26 - 30 - 37:59
13. Pomorzanka Sejny 27 - 29 - 34:61
14. Korona Dobrzyniewo Duże 27 - 29 - 30:51
15. Polonia Raczki 27 - 27 - 25:35
16. Narew Choroszcz 27 - 15 - 25:86


A klasa

19. kolejka


7 kwietnia

Ruch Wysokie Mazowieckie - Bocian Boćki 6:1 (5:0). Bramki: Porowski 4, 45, Brokowski 14, 23, Warakomski 32, 72 - Dworakowski 70 (k).

5 czerwca

KS Studzianki - Biebrza Goniądz 2:1 (0:0). Bramki: Narewski 75, R. Łazewski 90 - Wysocki 60.

Orzeł Kleszczele - KS Sokoły 1:3 (1:2). Bramki: Kasjaniuk 23 - Skupiewski 6, Konopka 31, Idźkowski 70.

Pionier Brańsk - KS Miastkowo 1:6 (0:3). Bramki: Majkowski 80 - samobójcza 12, Kicała 22, 35, Gałązka 55, Piotr Magdaleński 65, Paweł Magdaleński 90.

Podlasiak Knyszyn - Konar Kora Korycin 2:0 (1:0). Bramki: Kolendo 15, Sygit 55.

Promil Białystok - Kolejarz Czeremcha 1:1 (0:0). Bramki: D. Szczęsny 47 - Białas 76.

Skra Wizna - Victoria Jedwabne 5:3 (1:2). Bramki: Pulwin 30, Wysocki 49, Karpiński 58, Żach 70, Kuczewski 78 - Przybylski 15, 75, Fiedorczuk 25.

Tur II Bielsk Podlaski - KS UM Krynki 0:1 (0:0). Bramka: Możejko 64.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 26 - 71 - 132:19
2. Victoria Jedwabne 27 - 61 - 121:38
3. Podlasiak Knyszyn 28 - 56 - 75:30
4. Biebrza Goniądz 27 - 48 - 59:57
5. Tur II Bielsk Podlaski 27 - 47 - 71:41
6. KS UM Krynki 27 - 41 - 56:64
7. KS Miastkowo 27 - 39 - 62:52
8. Kolejarz Czeremcha 28 - 37 - 57:66
9. Konar Kora Korycin 27 - 37 - 56:52
10. KS Sokoły 27 - 36 - 59:78
11. Promil Białystok 27 - 33 - 60:55
12. KS Studzianki 26 - 29 - 63:86
13. Skra Wizna 27 - 28 - 54:76
14. Orzeł Kleszczele 26 - 27 - 38:82
15. Pionier Brańsk 27 - 17 - 40:114
16. Bocian Boćki 26 - 11 - 31:124

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1416 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39