Podlaski futbol. Zmiany na ławkach trenerskich

2014.06.28 00:00
Po zakończeniu obecnego sezonu doszło do kilku zmian na ławkach trenerskich w podlaskich klubach. Jak na razie nowi szkoleniowcy pojawili się w Szczuczynie, Mońkach, Narewce oraz Juchnowcu.
Podlaski futbol. Zmiany na ławkach trenerskich
Fot: sxc.hu

Kłopoty Narewki

Po dobrym sezonie w wykonaniu LZS-u Narewka w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej z funkcji prowadzenia zespołu zrezygnował Robert Kądzior, a jego miejsce zajął Tomasz Walenciej. Mało tego ekipa Narewki ze względu na problemy finansowe wycofała się z III ligi i zgłosiła swoją drużynę do Klasy Okręgowej.

Zmiany w Wissie oraz Mońkach

Do zmian na ławkach trenerskich doszło w Szczuczynie oraz Mońkach. Grającym trenerem w zespole Wissy będzie Kamil Wojtkielewicz, który zastąpił Dzidosława Żuberka.

Z funkcji prowadzenia Promienia Mońki zrezygnował Przemysław Kołłątaj. Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent - Dariusz Szklarzewski.

W Juchnowcu "Pieczyw" za Jancewicza

W Juchnowcu Wiesława Jancewicza zastąpił Grzegorz Pieczywek, który będzie odpowiedzialny nie tylko za drużynę seniorów, ale również i za zespół juniorów starszych.

- Ostatnio byłem zawodnikiem Gryfa, ale ciągnęło mnie na ławkę trenerską. Pojawiały się już jakieś zapytania z różnych klubów, ale działacze Magnata byli najbardziej konkretni. Przedstawili mi ciekawą wizję zespołu także szybko się dogadaliśmy. Będę odpowiedzialny za pierwszy zespół i juniorów starszych, abym mógł płynnie wprowadzać młodych zawodników do seniorów. Treningi zaczynamy 10 lipca i bierzemy się do pracy - powiedział Grzegorz Pieczywek, nowy szkoleniowiec IV-ligowego Magnata Juchnowiec.

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

1149 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39