Podlaskie firmy na wystawie organizowanej przez kancelarię prezydenta RP

2019.07.18 11:00
Aż siedem firm z naszego regionu będzie mogło zaprezentować się podczas organizowanej przez kancelarię prezydenta RP Wystawie Gospodarczej 2019 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.
Podlaskie firmy na wystawie organizowanej przez kancelarię prezydenta RP
Fot: Wrota Podlasia

Kilka firm z województwa podlaskiego weźmie udział w Polskiej Wystawie Gospodarczej organizowanej przez kancelarię prezydenta Andrzeja Dudy. 4 firmy zostały zarekomendowane przez Fundację Technotalenty, są to: AC S.A. – która zaprezentuje "Kompletny system instalacji gazowej LPG i CNG do silników benzynowych i diesla", SaMASZ - zaprezentuje "Kosiarkę dyskową KDD", Unibep S.A. - pokaże "Wielorodzinne budynki modułowe UNIHOUSE", Witraż – która przedstawi "Okna skrzynkowe".

Z kolei z rekomendacji Polskiej Izby Mleka w targach będzie po raz kolejny mogła uczestniczyć Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, a dzięki rekomendacji Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku w wystawie weźmie również udział firma ChM Sp. z o.o., która przedstawi "Implanty do osteosyntezy kości". Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości poleciło zaś Elastic Cloud Solutions Sp. z o.o., która tym razem zaprezentuje "Aplikację komunikacji wewnętrznej Workai".

Łącznie z całej Polski udział w wystawie weźmie 91 polskich przedsiębiorców. Wydarzenie powstałe z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy jako "wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki".

Główna odsłona wystawy odbędzie się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. W przygotowanych pawilonach wystawowych będą zaprezentowane najlepsze polskie firmy wyłonione przez Kapitułę w naborze na Wystawców PWG.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
1792 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39