Podlaskie Targi Ślubne po raz 24. Wygraj zaproszenia [KONKURS]

2019.12.04 11:50
Przyszłe pary młode nie mogą ominąć tego wydarzenia. Podlaskie Targi Ślubne prezentują wszystko, co może być przydatne podczas planowania tego najważniejszego dnia w życiu.
Podlaskie Targi Ślubne po raz 24. Wygraj zaproszenia [KONKURS]
Fot: pixabay.com

Podlaskie Targi Ślubne to największa impreza wystawiennicza branży ślubno-weselnej w północno-wschodniej Polsce. Tego wydarzenia nie trzeba nikomu przedstawiać. Za każdym razem zjawiają się prawdziwe tłumy. W najbliższą niedzielę (8 grudnia) odbędzie się już 24. edycja Targów.

Tradycyjnie swoje oferty przedstawią m.in. restauracje, hotele, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z kolekcją sukien ślubnych i garniturów oraz przeróżnych dodatków, a także z nową kolekcją biżuterii ślubnej.

Nie ma ślubu i wesela bez oprawy foto i wideo, toteż na Targach również pojawią się specjaliści od fotografii i wideofilmowania. Dodatkowo będzie można zapoznać się z szeroką gamą usług weselnych: przewozów limuzynami i bryczkami (najciekawsze pojazdy staną też przed lokalem), po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel.

Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.

Atrakcją dla wszystkich przybyłych będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy sukien ślubnych, iluzjonisty i barmanów, pokazy makijażu i fryzur ślubnych oraz występy par tanecznych.

XXIV Podlaskie Targi Ślubne odbędą się w niedzielę w godz. 11.00-17.00 w Spodkach WOAK-u. Całość poprowadzą konferansjerzy: Dj Kris, Dj Bałtyk i Dj Harnaś.

Mamy do rozlosowania 5 podwójnych zaproszeń: Konkurs.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje targom.

Sprawdź: XXIV Podlaskie Targi Ślubne

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

851 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39